با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی The Blind Man's Daughter (دختر مرد نابینا)

دانلود و خرید کتاب صوتی کتاب صوتی The Blind Man's Daughter (دختر مرد نابینا)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتاب صوتی The Blind Man's Daughter (دختر مرد نابینا)  نوشته  A Korean Traditional Story  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کتاب صوتی The Blind Man's Daughter (دختر مرد نابینا)

کتاب The Blind Man’s Daughterداستانی زیبا و آموزنده است که با هدف تقویت درک متون زبان انگلیسی به کمک گوش دادن به داستان‌های اصیل، توسط گروه ویراستاری و قصه خوانی از کشور بریتانیا با لهجه زیبای British صوتی شده است. در ضمن کتاب متنی دو زبانه (فارسی – انگلیسی) متناظر با این کتاب صوتی نیز منتشر شده است. پیشنهاد می‌شود برای ارتقای جنبه آموزشی همزمان با شنیدن داستان، در صورت نیاز متن انگلیسی آن را از نظر بگذرانید و برای بالا بردن درک داستان از ترجمه فارسی آن استفاده کنید. آنچه می شنوید داستان دلپذیری از کشور کره است و زندگی دختری به نام شیم چونگ را نقل می‌کند که پدر نابینایش را آنقدر دوست داشت که حاضر بود همه چیزش را فدای او کند. تخیلات لطیف شرقی داستان خصوصا «گل نیلوفر آبی» خیلی دوست داشتنی است. شما در قسمتی از این داستان می‌خوانید: هر شب وقتی که همه کاخ در خواب فرو می رفت شیم چونگ از داخل گل نیلوفر بیرون می آمد و در داخل اتاق‌ها و تالارهای بسیار کاخ قدم می‌زد و همزمان با اولین پرتوهای صبحگاهی به داخل گل برمی‌گشت. یک شب پادشاه نمی‌توانست بخوابد و شروع به گشت‌زدن در اطراف کاخ کرد و با حیرت زیباترین زن همه‌ی عمرش را در کاخ مشاهده کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
MRY
۱۴۰۰/۰۲/۱۸

داستان خیلی قشنگی داره. گوینده هم خیلی واضح و خوب صحبت میکنه و راحت میشه فهمید. البته همین صوت رو توی اینترنت بزنید دقیق از همین گوینده توی سایت های خارجی براتون میاد. یعنی در واقع این کتاب صوتی باید

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۲
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰٫۳ مگابایت
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۱۲
زمان۰۰ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۰٫۳ مگابایت