با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی شیوه گرگ؛ سیستم فروش خط مستقیم اثر جردن بلفورت

دانلود و خرید کتاب صوتی شیوه گرگ؛ سیستم فروش خط مستقیم

۴٫۱ از ۴۷ نظر
۴٫۱ از ۴۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شیوه گرگ؛ سیستم فروش خط مستقیم  نوشته  جردن بلفورت  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی شیوه گرگ؛ سیستم فروش خط مستقیم

کتاب صوتی شیوه گرگ نوشته‌ی جردن بلفورت با رعایت چهارچوب‌های اخلاقی، چگونگی برقراری ارتباط و قانع کردن دیگران را برای رسیدن به موفقیت به ما یاد می‌دهد تا بتوانیم به کمک این آموزش‌ها در بازاریابی و فروش به موفقیت برسیم. این کتاب از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید.

درباره کتاب صوتی شیوه گرگ

کتاب صوتی شیوه گرگ از کتاب‌های پرفروش نیویورک‌تایمز به شمار می‌آید.

جردن بلفورت با بازی لئوناردو دیکاپریو در فیلم گرگ وال استریت به‌شهرت رسید، او در شروع ۲۶ سالگی خود، درآمد سالانه‌ای بیش از ۴۹ میلیون دلار داشت. به گفته خودش، او از این موضوع ناراحت بود که نتوانسته بود به درآمد هفته‌ای یک میلیون دلار (و سالیانه ۵۲ میلیون دلار) برسد.

جردن بلفورت در کتاب صوتی شیوه گرگ برای اولین بار است که سیستم فروش خود را مرحله به مرحله برای ما مطرح می‌کند، عملکردی که موجب شده تا خودش، مشتریان و تیم فروشش، به ثروت زیادی برسند. او این روش را تا به الان فقط در دوره‌های آموزشی خودش که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شد مطرح می‌کرد. بیشتر ما دوست داریم از کار ثروتمندان و انسان‌های موفق سر در بیاوریم و شیوه جادویی آن‌ها را یاد بگیریم و کتاب‌های بازاریابی و فروش را بخوانیم.

جردن بلفورت در بیش از ۵۰ شرکت مختلف مشاور بوده است و تقریبا برای هر روزنامه و مجله‌ی مهم دنیا، مانند نیویورک تایمز، لس‌آنجلس تایمز، فوربز، وال استریت ژورنال، بیزنس ویک و رولینگ استون مقاله‌ای نوشته است. دو کتاب پرفروش او به نام‌های گرگ وال استریت و دستگیری گرگ وال استریت، به ۲۵ زبان ترجمه شده است و در بیش از ۶۰ کشور منتشر شده‌اند. داستان زندگی او حتی در سال ۲۰۱۳ به یک فیلم سینمایی بزرگ با نام گرگ وال استریت با بازی لئوناردو دی کاپریو و به کارگردانی مارتین اسکورسیزی تبدیل شد.

چرا باید کتاب صوتی شیوه گرگ را گوش دهیم؟

جردن بلفورت در کتاب صوتی شیوه گرگ مرحله به مرحله سیستم فروش خود را برای ما توضیح می‌دهد که با استفاده از آن، هرکسی می‌تواند به یک ستاره در صنعت فروش و موفقیت تبدیل شود. این کتاب با لحنی دلنشین، تمام چیزی را که برای متقاعد کردن مشتریان و موفقیت در فروش نیاز است را در ۱۲ فصل در اختیار ما قرار می‌دهد.

شنیدن این کتاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی شیوه گرگ برای کسانی مناسب است که می‌خواهند در صنعت فروش و بازاریابی موفق شوند و از این طریق به ثروت برسند.

درباره جردن بلفورت

جردن بلفورت در سال ۱۹۶۲ در شهر نیویورک در یک خانواده یهودی متولد شد. او در بی‌ساید، بزرگ شد. بلفورت و دوست نزدیک کودکی‌اش، الیوت از فروش یخ ایتالیایی ساخته‌شده از فوم‌های خنک‌کننده به مردم در یک ساحل محلی ۲۰،۰۰۰ دلار به دست آوردند. بلفورت با مدرک زیست‌شناسی از دانشگاه آمریکا فارغ‌التحصیل شد.

جردن بلفورت بنیانگذار شرکت استراتن اکمان بود که فعالیت‌های غیرقانونی مرتکب شده بود. استراتن اکمان در تعدادی کلاهبرداری از جمله طرح‌های بالا بردن کاذب قیمت سهم‌های شرکت دست داشت. شرکت او با تیمی که سرمایه‌گذاران را تشویق می‌کرد تا پول خود را روی سهم‌های پرریسک سرمایه‌گذاری کنند، بسیار رونق گرفته بود. شرکت استراتن اوکمان موفق شد کاری بکند که سرمایه‌گذاران بیش از ۱ میلیارد دلار را روی سهم‌های پیشنهادی آنها در شرکت سرمایه‌گذاری کنند! تا اینکه در سال ۱۹۹۶، شرکت تعطیل شد. در سال ۱۹۹۹، بلفورت و همکارش دنی پوروش به جرم کلاهبرداری در اوراق بهادار متهم شدند. جردن بلفورت به کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران، که چیزی بالغ بر ۲۰۰ میلیون دلار برآورد شده بود اعتراف کرد و سپس ابتدا به ۴ سال و درنهایت به ۲۲ ماه زندان محکوم شد.

جردن بلفورت بعد از آزادی از زندان تصمیم گرفت تا زندگی‌اش را با تعادل بیشتری پیش ببرد. او سعی کرد روش زندگی خود را عوض کند تا به فردی مفید تبدیل شود. او به گرگ وال استریت نیز معروف بود کتابی با نام شیوه گرگ منتشر کرد. این کتاب به زبان فارسی نیز ترجمه شده است. جردن بلفورت در این کتاب نکاتی بسیار آموزنده شامل استراتژی‌های فروش و تمام تکنیک‌هایی را که از تجربیات خودش به‌دست آورده در اختیار همگان قرار داده است. در حال حاضر و در سن ۵۶ سالگی خالص درآمد او چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار است. نقدهای بسیار از کتاب او شده است و این کتاب سرآغازی جدید برای شروع یک زندگی سالم برای جردن بلفورت بود.

جردن بلفورت را با سخنرانان انگیزشی قدرتمندی مثل برایان تریسی و رابرت کیوساکی مقایسه می‌کنند. او در سنین پایین، تجارت فروش ماهی و گوشت راه انداخت که موفق شد در طول یک هفته ۲۳۰۰ کیلوگرم گوشت و ماهی بفروشد. فیلم گرگ وال‌استریت چند سال بعد براساس همین این کتاب جردن بلفورت ساخته شد. در وب‌سایت نویسنده، ویدیوهای آموزشی زیادی در زمینه‌ی فروش پیدا می‌کنید که تمام آن‌ها را خودش تدریس کرده است.

فهرست کتاب صوتی شیوه گرگ

پیشگفتار: تولد یک سیستم فروش

1. کلید فروش و تأثیرگذاری

2. ابداع خط مستقیم

3. چهار ثانیه ابتدایی

4. لحن صدا و زبان بدن

5. کنترل و مدیریت حالت

6. فرمولی ثابت شده برای مدیریت حالت

7. لحن صدای پیشرفته

8. زبان بدن پیشرفته

9. هنر مشتری‌یابی

10. ده قانون مشتری یابی خط مستقیم

11. هنر و علم ایجاد ارائه‌های فروش سطح جهانی

12. هنر و علم حلقه زدن

پیوست

تکه هایی از کتاب صوتی شیوه گرگ

فکرش را بکنید: زمانی که حضوری مشتری را ملاقات می‌کنید، برای او فقط یک چهارم ثانیه طول می‌کشد تا نخستین تصمیمش راجع به شما را بگیرد. ما این موضوع را از آزمایشی که دانشمندان انجام داده‌اند می‌دانیم. در آن آزمایش، افرادی را به یک نوع خاص از دستگاه MRI که طرز کار مغز انسان هنگام پردازش اطلاعات را نشان می‌دهد، وصل کردند. وقتی دانشمندان تصویر یک شخص غریبه را به فرد مورد آزمایش نشان دادند، این اتفاق رخ می‌دهد: ابتدا قشر بصری فرد آزمایش دهنده، تقریباً به طور آنی روشن می‌شود و سپس، یک چهارم ثانیه بعد، لوب پیش پیشانی او روشن می‌شود، یعنی جایی که مرکز قضاوت مغز قرار دارد و یک تصمیم گرفته می‌شود. به همین سرعت اتفاق می‌افتد.

در هنگام تماس تلفنی با مشتری، فرصتتان کمی بیشتر است: چهار ثانیه برای گذاشتن تأثیر اولیه مهلت دارید. هر چند، حتی زمان برخورد حضوری، همچنان چهار ثانیه طول می‌کشد تا قضاوت نهایی انجام شود. تفاوت اینجاست که وقتی رو در رو هستید، فرآیند آن زودتر آغاز می‌شود؛‌ دقیقاً از اولین لحظه‌ای که مشتری چشمش به شما می‌افتد. ولی، در هر صورت، چه رودررو و چه پشت تلفن، اگر می‌خواهید‌ دقیقاً به درستی دریافت شوید، باید سه مورد را در چهار ثانیه ابتدایی جلسه، به اثبات برسانید: تیز مثل پونز، بی نهایت مشتاق، متخصص در زمینه خودتان.

این سه مورد کاملاً باید در چهار ثانیه ابتدایی مکالمه به ذهن بیایند؛ در غیر این صورت، خود را برای نبرد بزرگ و سختی آماده کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۶)
۱۲۳۴
۱۳۹۹/۰۱/۱۰

شاید ببرها و شیر ها قوی ترباشند اماهیچ گرگی در سیرک بازی نمیکند

امیر
۱۳۹۸/۰۸/۰۲

سلام اگه شغلی که دارید در رابطه با فروش ویا بازاریابی محصولی هستش پیشنهاد میکنم مطالعه کنید ، گوینده متن سعی زیادی کرده که هماننده خود نویسنده مطالبو بگه و به نظرم کارش خوب بوده

رضا
۱۳۹۸/۰۶/۳۰

کتاب خوبیه. صدای گوینده هم خوبه ا

مسعود
۱۳۹۸/۱۰/۰۸

محتویات کتاب عالی و بی نظیر. ولی صدا رو اول میخواستم متوسط بگم ولی نیمه های کتاب احساس میکنی کسی نبوده برای گوینده یک لیوان آب بده . صدا خوب نبود. کیفیت صدا متوسط.

mahdi
۱۳۹۸/۰۷/۲۵

یک سیستم فروش منحصر به فرد توسط یک فرد منحصر به فرد این فوق العاده نیست!!!

محمد بوربور
۱۳۹۹/۰۸/۰۶

کتاب بسیار عالی چون بزرگترین سیستم فروش جهان هست فقط کافی هست که بخونید شاید بتونید هر چی را بفروشید (مخصوصا اگر فروشنده هستید یا اینکه استعدادش رو دارید☺)

mahdi
۱۳۹۹/۱۲/۱۳

کتاب خوبیه اما این گوینده مناسب این کتاب نیست

سعید
۱۴۰۰/۰۱/۰۲

در انتخاب گوینده اصلا از شیوه گرگ تبعیت نشده چون بیان گوینده هیچ سنخیتی با موضوع کتاب نداشت و با صدا و لحنی کاملا غیرحرفه ای کلا نظر منو نسبت به کتاب به این خوبی بد کرد.

کاربر ۳۰۹۱۷۷۸
۱۴۰۰/۰۳/۱۱

ترجمه افتضاح کتاب، و بدتر از آن گویندگی یکنواخت که انگیزه ادامه گوش دادن را از آدم میگیره. چقدر خوب میشد ترجمه ها تحت الفظی نبود و گوینده در این ۹‌ساعت در لحنش فراز و فرود داشت . حیف پول

- بیشتر
Enigma
۱۴۰۰/۰۵/۲۵

خود کتاب خوبه اما گویندگی جالب نیست ، صدا مونوتون و رو مخه . سر آدم درد میگیره .

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۹ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۱۵٫۶ مگابایت