با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
افسانه خودباوری

دانلود و خرید کتاب صوتی افسانه خودباوری

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی افسانه خودباوری  نوشته  نازنین آذرسا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی افسانه خودباوری

آیا خودباوری یک بیماری است؟ این موضوع به تعریف شما از این پدیده بستگی دارد.

خودباوری به شیوه‌ی معمول را مردم و روان‌شناسان بارها تعریف کرده‌اند اما رابرت آلیس در این کتاب می‌گوید خودباوری شاید بزرگ‌ترین اختلال هیجانی باشد که برای مرد و زن به وجود می‌آید، حتی بزرگ‌تر از داشتن احساس تنفر نسبت به کسی. البته می‌دانیم که نفرت احساس خوشایندی نیست، هر چند از خودباوری اندکی بهتر است.

آلیس در کتاب صوتی «افسانه خودباوری»، تعریفی واقعی و خردمندانه از خود باوری و خویشتن‌پذیری دارد و به بررسی تفکر استادان بزرگ مذهبی، فلاسفه و روان‌شناسان می‌پردازد. رابرت آلیس شرح می‌دهد که با استفاده از رفتاردرمانی منطقی – هیجانی می‌توان به خویشتن پذیری بی‌قید و شرط رسید و در این زمینه تمرین‌ها و ابزارهایی برای رسیدن به پذیرش بی‌قید و شرط خودمان، دیگران و زندگی پیشنهاد می‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
سروش
۱۳۹۸/۰۶/۰۱

عالی بود

همایون
۱۳۹۸/۰۴/۱۸

این کتاب 23 فصل و سه ضمیمه دارد که شما فقط ضمیمه های اون رو خوندید که پنجاه صفحه هست و کل کتاب نیست و این ضمیمه ها هم رایگان در اینترنت موجود بود و نیازی به ده هزار تومن

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۲٫۳ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹۲٫۳ مگابایت