با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اعتماد‌ به‌ نفس

دانلود و خرید کتاب صوتی اعتماد‌ به‌ نفس

۳٫۴ از ۷ نظر
۳٫۴ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اعتماد‌ به‌ نفس  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی اعتماد‌ به‌ نفس

شما می‌توانید کیفیت کلی زندگی خود را به طور چشم‌گیری، بسیار سریع‌تر از آن‌چه تصور می‌کنید، بهبود بخشید. در حقیقت تمام آن‌چه به آن نیازمندید، عبارت است از: میل به تغییر، تصمیم به عمل، نظم در اِعمال رفتارهای جدیدی که تصمیم به انجام آن گرفته‌اید، و عزم راسخ و مقاومت تا زمانی که به نتایجی که قصد دارید، دست یابید. کتاب صوتی «اعتماد به نفس» برایان تریسی (-۱۹۴۴) به شما کمک خواهد کرد تا تصویر شفاف‌تری از موفقیت خود و چگونگی ساختن زندگی دلخواهتان به‌دست آورید. برایان در این مجموعهٔ جدید و قدرتمند راهکارهای بی‌شماری به شما ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن به منظور ارزیابی، استفادهٔ بهتر و اجرای راهبردهای جدید برای برخورداری از یک زندگی آسان‌تر، بهتر و پربارتر استفاده نمایید. برای دستیابی به حداکثر مزایای این کتاب، هر یک از فصول آن را حداقل دو یا سه بار گوش کنید، سپس به تمرین فصل مربوطه بپردازید. گوش دادن مکرر فصول کتاب به شما امکان می‌دهد هر مرتبه، مطالب بیشتر در اعماق ذهن ناخودآگاهتان فرو رفته و به بینش جدیدتری برسید. هنگام گوش کردن حتماً کاغذ و خودکار کنار دستتان داشته باشید و آماده باشید هرگاه به نظریه یا تکنیک جالبی برخوردید، آن را یادداشت کنید. به نظراتی که به وضعیت، شغل و سبک زندگی‌تان مربوط می‌شود بیندیشید؛ سپس برنامه‌ریزی کنید تا در روزهای آینده به آن بپردازید. در صورت امکان، زمان مشخصی برای خود تعیین نمایید و متعهد شوید که بر اساس زمانبندی انجام شده، آن را دنبال کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۲۹۹۲۶۴۱
۱۴۰۰/۰۱/۰۵

عالی

ali
۱۳۹۷/۱۱/۲۹

صدای گوینده و نهوه خواندن اصلا مناسب این کتاب نیست شور و شوقی ایجاد نمی کنه برای گوش دادن و کنجکاو بودن

hmoomh
۱۳۹۸/۱۲/۲۵

خواننده خیلی آروم میخونه و همین باعث میشه حواس آدم از کتاب به اطراف پرت شه, سرعت خواندن کتاب صوتی استاندارد خیلی بیشتر از اینه

کاربر ۱۹۷۹۵۵۶
۱۳۹۹/۰۴/۱۶

به درک که خوب نیست.میخواستین نخرین :)

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸۹٫۹ مگابایت
زمان۰۲ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۸۹٫۹ مگابایت