با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هنر و علم خودشناسی اثر پیتر هالینز

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر و علم خودشناسی

۳٫۶ از ۱۴ نظر
۳٫۶ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر و علم خودشناسی  نوشته  پیتر هالینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی هنر و علم خودشناسی

یادگیری درباره شخصیت و هویت برای داشتن یک زندگی هدفمند و معنادار ضروری است. وقتی بدانیم ریشه اصلی صفات ما از کجاست خودآگاهی بیشتری به‌دست می‌آوریم و این کلید رسیدن به فهم و شناخت بیشتر از خودمان است. ما در دورانی هستیم که معنا و کشف هویت فردی برای هرکس به بخش مهمی از زندگی تبدیل شده است و افراد تلاش می‌کنند تا خود و مقصود و هدفشان از زندگی را پیدا کنند، پس به‌نظر می‌رسد شناخت خود و آشنایی با صفات و خصوصیاتی که داریم اولین گام برای رسیدن به این هدف است. پیتر هالینز در این اثر با شما از علم و هنر خودشناسی و تاثیرش در همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی با شما سخن می‌گوید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
اهل دل
۱۳۹۷/۰۸/۱۸

بسیار مفید و کاربردی بود. مهمترین نکته‌ش این بود که بالاخره یک جا تقریبا تمام نظریات مربوط به شخصیت‌شناسی جمع شده. اون هم به گونه‌ای که هم به صورت آکادمیک و هم عملی قابل استناد و استفاده‌س.

رامسین
۱۳۹۹/۰۵/۲۶

کتاب درکل خوبه اما توکتاب های صوتی گوینده برتاثیرکتاب اثرگذارهست من فکرمیکنم به همچین متنی باصدای مثلا میلادمیرزایی بهتراثرگذارمی بود گویندی فعلی صداش برای داستان های هیجانی یا شکوه ها ناملایمات بهتراست البته این نظرمن هست اما یک بازبینی هم

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۴ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۰٫۳ مگابایت
زمان۰۴ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶۰٫۳ مگابایت