با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب ویران

دانلود و خرید کتاب صوتی کتاب ویران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کتاب ویران  نوشته  ابوتراب خسروی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کتاب ویران

«ابوتراب خسروی» برنده جایزه‌ی مهرگان ادب، برای رمان «اسفار کاتبان»، برنده جایزه بنیاد گلشیری برای رمان «رود راوی» و برنده‌ی جایزه‌ی بهترین مجموعه داستان سال‌های ۱۳۸۸-۸۹ برای مجموعه داستان «کتاب ویران» از بنیاد گلشیری است. داستان‌های ابوتراب خسروی، با مضامین سورئال و ویژگی‌های ادبیات پست‌مدرن آثاری قابل تامل‌اند، که می‌توان آنها را تحولی در داستان‌نویسی ادبیات معاصر ایران به شمار آورد.

«کتاب ویران» سومین مجموعه داستان و ششمین اثر از ابوتراب خسروی است، که جایزه بهترین مجموعه داستان بنیاد گلشیری را از آن خود کرد. اثری پست مدرن، که به مفاهیمی مانند عشق، مرگ، زندگی، رویا و اسطوره می‌پردازد. کتاب ویران مانند دیگر آثار ابوتراب خسروی، مکان و زمان را با زبانی خاص، که رویکردی کهن الگویی دارد، در هم می‌شکند.

از همان داستان اول متوجه می‌شویم با مجموعه‌ای معمولی مواجه نیستیم. همان جای داستان «تفریق خاک» که می‌فهمیم پسری که پدر، ارثش را برای او گذاشته و نصیحتش کرده وجود ندارد!

داستان آخر این مجموعه نیز «ویران» نام دارد. داستانی درباره‌ی داستان . یک فرا داستان که بسیار استادانه روایت شده است.

فایل صوتی این کتاب با صدای گوینده با تجربه «آرمان سلطان زاده» بسیار شنیدنی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۵ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۰٫۱ مگابایت
زمان۵ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۰٫۱ مگابایت