دانلود کتاب صوتی قلاب با صدای حمید محمدی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی قلاب اثر نیر ایال

دانلود و خرید کتاب صوتی قلاب

چگونه محصولات عادت‌ ساز خلق کنیم

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی قلاب  نوشته  نیر ایال  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی قلاب

کتاب صوتی قلاب نوشتهٔ نیر ایال و ترجمهٔ صدف حکیمی‌زاده و با صدای حمید محمدی است و نوین کتاب گویا آن را منتشر کرده است. با شنیدن این کتاب متوجه می‌شویم چگونه محصولات عادت‌ ساز خلق کنیم؟

درباره کتاب صوتی قلاب

۷۹درصد از ما، ۷۹درصد از کسانی که تلفن هوشمند داریم، هر روز صبح، تا پانزده دقیقه بعد از بیدار شدن، به گوشی خود سر می‌زنیم. راستش را بخواهید این بیش از چیزی که فکرش را کنید، هولناک است. همه ما معتادیم درحالی‌که حتی به اعتیاد خود آگاه نیستیم. ما نمی‌دانیم چه ساز و کاری ما را این‌قدر درگیر کرده است. قبل از همه‌ این‌ها، ما حتی سازوکار عملکرد مغز خودمان را هم نمی‌دانیم. نمی‌دانیم چطور مغزمان به چیزی عادت می‌کند و چطور می‌توانیم به عادت‌هایمان جهت بدهیم.

راستی، اگر شما بخواهید با استفاده از این عملکرد مغز، کسی را معتاد چیزی کنید، چه می‌کنید؟

بیش از یک‌سوم آمریکایی‌ها ترجیح می‌دهند رابطه جنسی را کنار بگذارند تا اینکه موبایل نداشته باشند!

نتایج یک پژوهش دانشگاهی در سال ۲۰۱۱ نشان می‌دهد، به طور متوسط، افراد تلفن همراه خود را ۳۴ بار در روز چک می‌کنند. باید بپذیریم که ما ماهی‌های این فضای بزرگ و غول‌پیکریم و در قلاب کسب‌وکارهای بزرگ گیر افتاده‌ایم. باید سریعا خودمان را نجات دهیم.

یکی از کتاب‌های مهم در این زمینه که باید حت‍ما آن را بشنویم، تا بتوانیم خودمان را از چنگال قلاب‌های کسب‌وکارهای بزرگ رها کنیم، کتاب «قلاب» است.

سوال محوری کتاب این است که ما چگونه به استفاده از برخی محصولات اعتیاد پیدا می‌کنیم؟

برای پاسخ به این سوال، باید در ابتدا یاد بگیریم که اصلا‍ً مغزمان چطور کار می‌کند. باید سر در بیاوریم که چطور می‌توانیم در اتاق فرمان مغز خودمان و دیگران بنشینیم و سمت‌وسوی تصمیمات را تعیین کنیم. باید آگاه باشیم که عملکرد مغز ما بر چه پایه‌هایی استوار است و در طول زندگی‌مان، چطور افسار تصمیم‌گیری‌هایمان از دستمان خارج بوده و ذره‌ای کنترل روی آن نداشته‌ایم!

کتاب «قلاب» از فرایند چهارمرحله‌ای برای درگیر کردن مخاطب به کسب‌وکارتان می‌گوید. شما باید بتوانید محرک‌های بیرونی و درونی ایجاد کنید، اقدام کردن را برای مخاطبانتان آسان کنید، به مشتری‌های خود پاداش دهید تا در نهایت بعد از تمام این مراحل مخاطبتان را به خود وفادار کنید تا حدی که آن‌ها احساس کنند همراهی با شما برایشان نوعی سرمایه‌گذاری است و وقتشان را بیهوده تلف نکرده‌اند. این چرخه را باید همیشه و همیشه ادامه دهید.

این کتاب منطق پشت طراحی بسیاری از محصولات و خدمات موفق عادت‌ساز را، که هر روزه به کار می‌بریم، توضیح می‌دهد. هدف کتاب گویای «قلاب» این است که ابزاری عملی برای کارآفرینان و نوآورانی باشد که قصد دارند عادت‌سازی را برای اهداف خوب به کار ببرند.

کتاب «قلاب» سال ۲۰۱۳ در امریکا منتشر شد. این کتاب در اولین سال انتشارش منتخب آمازون از دیدگاه خوانندگان حرفه‌ای شد. نویسنده جوان این کتاب، نیر ایال، از تجربیات خود مدلی ارائه می‌دهد که می‌تواند در بهبود کسب‌وکارهای دنیای امروز بسیار موثر باشد. چرخه قلاب امروزه یکی از کاربردی‌ترین ابزارهای جذب مشتری در فضای مجازی محسوب می‌شود.

در قسمتی از کتاب «قلاب» می‌شنویم:

«محصولات موفق از طریق چرخه‌های متوالی قلاب، بی‌آنکه نیازمند تبلیغات پرهزینه یا ارسال پیام‌های فراوان باشند، به هدف نهایی خود، یعنی تعامل خودانگیخته کاربر با محصولشان دست می‌یابند و آن‌ها را بارها و بارها به سمت خود می‌کشانند.»

شنیدن کتاب «قلاب» صرفا یک پیشنهاد ساده نیست، شما برای تغییر در سبک زندگی خود و همچین در کسب‌وکارتان، باید آن را بشنوید و هیچ راه دیگری نیز ندارید. مگر یادتان رفته؟ ما ماهیانی هستیم که باید از چنگ قلاب‌های غول‌پیکر رها شویم و خودمان قلابی به دست بگیریم و آن را در مسیر درست به کار بگیریم. کتاب «قلاب» را با صدای گیرای حمید محمدی، مجری و گوینده، می‌شنوید که لذت دانستن را برایتان چند برابر می‌کند.

کتاب «قلاب» با این فصل‌ها شروع می‌شود:

فصل اول: ناحیه عادت

فصل دوم: انگیزش

فصل سوم: اقدام

فصل چهارم: پاداش

فصل پنجم: سرمایه‌گذاری

و...

شنیدن کتاب صوتی قلاب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی به کسانی که در یک قدمی شروع کسب ‌وکار هستند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند توانایی‌ها و ویژگی‌های محصولشان را بشناسند و با برنامه‌ریزی آن را به یک شیء ضروری تبدیل کنند.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۶ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۴۹٫۴ مگابایت
زمان۰۶ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۴۹٫۴ مگابایت