دانلود کتاب صوتی مجموعه داستان های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه) اثر ابوالقاسم فردوسی با صدای فرهاد اتقیایی | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مجموعه داستان های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه) اثر ابوالقاسم فردوسی

دانلود و خرید کتاب صوتی مجموعه داستان های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مجموعه داستان های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه)  نوشته  ابوالقاسم فردوسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مجموعه داستان های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه)

کتاب صوتی مجموعه داستان‌های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه) اثر ابوالقاسم فردوسی با گردآوری محسن دامادی و گویندگی فرهاد اتقیایی در انتشارات کتاب‌سرای نیک منتشر شده است. کتاب «ایران بدون شاه» جلد هشتم از مجموعه داستان‌های شاهنامه است.

درباره مجموعه صوتی داستان های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه)

محسن دامادی در این مجموعه، داستان‌های شاهنامه را به زبانِ روان امروزی نوشته تا هر کس بتواند به‌آسانی شاهنامه را بخواند و با این اثر ملی ارتباط برقرار کند. مهم‌تر از این، نویسنده تلاش کرده تا در هر داستان، جهان‌بینی شاعر بزرگ وطن‌پرست ایرانی که به دلیلِ سلطهٔ بیگانه به رمز و راز بیان شده، واکاوی کند و سرانجام کلاس آموزشی فردوسی برای علاقه‌مندان داستان نویسی و فیلم‌سازی اقتباسی در هر داستان بیان شده است.

این شیوه در هر یک از داستان‌های مجموعه که به‌تدریج منتشر خواهد شد رعایت شده، تا با مطالعهٔ هر داستان، برای خواننده یک دریچهٔ تازه به چشم‌انداز این شاهکار بزرگ ادبیات پارسی گشوده شود.

جلد هشتم مجموعه داستان‌های شاهنامه با عنوان ایران بدون شاه به چگونگی بزرگ‌شدن رستم، یافتن رخش و اولین نبردهای او و جایگاه جدید زال برای ایرانیان می‌پردازد.

کتاب صوتی مجموعه داستان های شاهنامه (جلد هشتم: ایران بدون شاه) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به شاهنامه پیشنهاد می‌شود.

معرفی نویسنده
عکس ابوالقاسم فردوسی
ابوالقاسم فردوسی
ایرانی

در فرهنگ ایران‌زمین شخصیت‌های اثرگذار بسیاری نقش‌آفرینی کرده‌اند، اما هیچ‌کدام را نمی‌توان هم‌پای حکیم ابوالقاسم فردوسی پرچم‌دار هویت ایرانی دانست. در روزگاری که زبان فارسی مهجور مانده و آن‌طور که باید قدر نمی‌دید، فردوسی نه با شمشیر و زره پولادین، بلکه با قلم فرهنگ و سرمایه‌ی عمر، به جنگ با نادیده‌انگاری این زبان برخاسته و آن را از خطر نابودی نجات داد.

دیگران دریافت کرده‌اند

با صدای فرهاد اتقیایی

مشاهده همه

سایر کتاب‌های کتاب‌های صوتی کتابسرای نیک

مشاهده همه

نظرات کاربران

کاربر 4438472
۱۴۰۲/۰۲/۲۸

مرسی چقدر خوشحال شدم 😍

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۲ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۸٫۴ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۲ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۵۸٫۴ مگابایت