دانلود کتاب صوتی خاستگاه اثر دن براون با صدای مهبد قناعت پیشه | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی خاستگاه اثر دن براون

دانلود و خرید کتاب صوتی خاستگاه

نویسنده:دن براونمترجم:حسین شهرابیگوینده:مهبد قناعت پیشهانتشارات:آوانامه
۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خاستگاه  نوشته  دن براون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خاستگاه

کتاب صوتی خاستگاه نوشتهٔ دن براون و ترجمهٔ حسین شهرابی است. مهبد قناعت پیشه گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و آوانامه آن را منتشر کرده است. این داستان صوتی کوشیده تا به ۲ پرسش مشهورِ از کجا آمده‌ایم و به کجا می‌رویم، پاسخ دهد.

درباره کتاب صوتی خاستگاه

«رابرت لانگدون» قهرمان داستان‌های دن براون، اهل ایالات‌متحده است که در طول قصه در اسپانیا اقامت دارد. او در مقام یک استاد دانشگاه ظاهر می‌شود. قهرمان دیگر این داستان «ادموند کراش» نام دارد که از یک فرقهٔ تندرو کاتولیک ضربه خورده و اکنون در تلاش است اثبات کند دنیا و انسان برای خلق، به خدا نیازی نداشته‌اند. در کتاب صوتی خاستگاه، در دوراهی میان علم و دین قرار می‌گیریم. این داستان با جذابیت‌ها و پیچیدگی‌های خاص خود ادامه می‌یابد تا در نهایت لنگدان به کراش بیاموزد که دین یک نیاز درونی برای انسان‌هاست و هیچ منافاتی با علم ندارد. او علم را نیز وسیله‌ای برای آگاهی و تسلط بر طبیعت معرفی می‌کند. با گوش‌سپردن به این کتاب صوتی با این باور روبه‌رو می‌شویم که انسانِ دانشمند بدون اعتقاد به خدا، نمی‌تواند برای خودش و دیگران مفید باشد.

شنیدن کتاب صوتی خاستگاه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن این کتاب صوتی را به دوستداران داستان‌هایی با درون‌مایه‌های روان‌شناسانه، عرفانی و دینی پیشنهاد می‌کنیم.

درباره دن براون

دن براون در ۲۲ ژوئن ۱۹۶۴، در شهر کوچک اکستر در ایالت نیوهمپشایرِ ایالات‌متحدهٔ امریکا متولد شد. او نویسنده‌ٔ رمان‌های جذاب معمایی، رازآلود و رمان‌هایی است که بر کارکرد سازمان‌های مخفی متمرکز هستند و مملو از توطئه‌های پیچیده و پر از رمزورازند. او بیشتر برای مجموعه داستان‌هایش با شخصیت محوری «رابرت لنگدون» که به‌ویژه با کتاب «راز داوینچی» (۲۰۰۳) معرفی شد، شناخته می‌شود.

لیست کتاب‌های دن براون از این قرار هستند:

قلعه‌ٔ دیجیتال (۱۹۹۸)

نقطهٔ فریب (۲۰۰۱)

فرشتگان و شیاطین (۲۰۰۰)

راز داوینچی (۲۰۰۳)

نماد گم‌شده (۲۰۰۹)

دوزخ (۲۰۱۳)

پیدایش (۲۰۱۷)

سمفونی وحش (۲۰۲۰)

خاستگاه و... .

معرفی نویسنده
عکس دن براون
دن براون
آمریکایی | تولد ۱۹۶۴

دن براون در ۲۲ ژوئن ۱۹۶۴، در شهر کوچک اکستر در ایالت نیوهمپشایرِ ایالات متحده امریکا متولد شد. نویسنده‌ی آمریکایی خالق رمان‌های جذاب معمایی، تحقیقاتی؛ رمان‌هایی که بر کارکرد سازمان‌های مخفی متمرکز هستند و مملو از توطئه‌های پیچیده و پر از رمز و راز هستند. او بیشتر برای مجموعه داستان‌هایش با شخصیت محوری رابرت لنگدون، که به ویژه با کتاب راز داوینچی (۲۰۰۳) معرفی شد، شناخته می‌شود.

نظرات کاربران

Pasha
۱۴۰۱/۰۹/۱۷

کتاب های دن براون عالین و گویندگی فوق العاده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۲۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۸۲۲٫۲ مگابایت
دسته بندی
زمان۲۲ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱ گیگابایت, ۸۲۲٫۲ مگابایت