با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی شکرگزاری اثر راندا برن

دانلود و خرید کتاب صوتی شکرگزاری

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی شکرگزاری  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب صوتی شکرگزاری

کتاب صوتی شکرگزاری اثر راندا برن است و با صدای نرگس آهازان و حمید صلاحی منتشر شده است. این کتاب با نام معجزه شکرگزاری هم شناختع می‌شود.

درباره کتاب شکرگزاری

اگر کتاب راز را خوانده‌اید و پسندیده‌اید، کتاب شکرگزاری را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم. این اثر می‌تواند قدرت عظیم عمل سادهٔ شکرگزاری را به ما نشان دهد و زندگی شما را متحول کند بنابراین اگر در انتظار یا جستجوی تغییری هستید، این کتاب می‌تواند کمکتان کند.

این روزها کمتر کسی در دنیا وجود دارد که بابت نعمت‌هایی که دارد، خداوند را شکر کند. در واقع ساختار تبلیغات و شبکه‌های اجتماعی به گونه‌ای است که بیشتر به هر کدام از ما کمبودها و نداشته‌های ما گوشزد می‌شود. هدف نهایی هم این است که بیشتر و بیشتر خرید کنیم و مصرف کنیم تا چرخ اقتصاد لیبرال بیشتر از هر زمانی بچرخد و سرمایه‌داران هرروز پولدارتر شوند.

راندا برن نویسنده کتاب مشهور «راز» در کتاب شکرگزاری خود سعی کرده به ما گوشزد کند بابت نعمت‌های زندگیمان شکرگزاری کنیم و از این راه به صلح و آرامش درونی برسیم. این کار را در قالب یک برنامه ۲۸ روزه یاد داده و تمرین‌هایی برای هر روز گفته است.

شنیدن کتاب شکرگزاری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره راندا برن

راندا برن ۲۶ اوت ۱۹۴۵ در ملبورن به دنیا آمد. او نویسنده معروف و تهیه‌کننده استرالیایی است که در دنیا به دلیل نوشتن کتاب راز و کتاب‌هایی که بعد از آن و در ادامه راز منتشر کرد، مشهور شد. این مستند در کنار کتاب مشهور راز یکی از پرفروش‌ترین و پرمخاطب‌ترین مستندها و کتاب‌های جهان هستند. هرچند که نقدهای بسیاری به آن وارد شده، اما کمتر کسی است که تاثیر زیادی که در مخاطبان داشته را کتمان کند. در واقع این کتاب به شدت توانسته ایده قانون جذب را میان خوانندگان در سطح جهان مطرح کند. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را در میان ۱۰۰ زن موفق جهان قرار داده است. مجله تایم در سال ۲۰۰۷ راندا برن را به عنوان تاثیرگذارترین فرد دنیا معرفی کرد. علاوه بر این، زمانی که اپرا وینفری، از او دعوت کرد تا به برنامه مشهورش بیاید، میزان شهرت او چند برابر شد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹۵٫۸ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۵۹۵٫۸ مگابایت