با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خانه جدید و چند داستان عاشقانه دیگر  نوشته  محمدعلی سراجق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خانه جدید و چند داستان عاشقانه دیگر

کتاب صوتی خانه جدید و چند داستان عاشقانه دیگر با ترجمه محمدعلی سراجق و سحر مرعشی و پوریا جارچی و صدای رویا حاجی علیخانی و هادی شوشتری و مهرداد باقری و داریوش شمس و پروین یاوری و محسن سجادی و مریم لطفی و نگار اسماعیلی منتشر شده است.

درباره کتاب خانه جدید و چند داستان عاشقانه دیگر

یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، چت‌استوری است که این روزها طرفداران بسیاری دارد.  بعضی از منتقدان معتقدند که روزی این داستان‌ها صنعت چاپ را نیز تغییر می‌دهد؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

در این قالب جدید معمولاْ پای یک داستان خیالی در میان است که به شکل گفتگوهای متنی ارائه و خوانده می‌شوند و خواننده را با خود به دل داستان می‌کشانند. جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آنها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند.

داستان خانه جدید به همراه سه داستان شیف شب جری، درهای زندگی و زیبایی مختصر به روایت اتفاقاتی در ژانر عاشقانه با گفتگوی بین چند نفر می‌پردازد. این کتاب صوتی با صدای چندین گوینده توانا منتشر شده است و کمک می‌کند خواننده از دنیای داستان لذت بیشتری ببرد.

شنیدن خانه جدید و چند داستان عاشقانه دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات عاشقانه پیشنهاد می‌کنیم. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۹٫۹ مگابایت