با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جاده دابل ترابل و چند داستان ترسناک دیگر  نوشته  محمدعلی سراجق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جاده دابل ترابل و چند داستان ترسناک دیگر

کتاب صوتی جاده دابل ترابل و چند داستان ترسناک دیگر ترجمهٔ محمدعلی سراجق و پوریا جارچی و با صدای نگار اسماعیلی و داریوش شمس و بهاره آقاداوود و هادی شوشتری و لیلا سلطانی و افسانه غلافگر است و انتشارات شرکت توسعه محتوای لحن دیگر آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی جاده دابل ترابل و چند داستان ترسناک دیگر

یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، چت‌استوری است که هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند که هیچ بعید نیست روزی این داستان‌های مبتنی بر چت، صنعت چاپ را نیز متأثر کند؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

در قالب نوظهور معمولاْ پای یک داستان خیالی در میان است که به شکل گفت‌وگوهای متنی ارائه و خوانده می‌شوند و خواننده را با خود به دل داستان می‌کشانند. جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آنها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند.

داستان جاده دابل ترابل به همراه سه داستان سارا، صدای گریه و همه چیز در ذهنت است به روایت اتفاقاتی در ژانر ترسناک با گفت‌وگوی بین چند نفر می‌پردازد.

شنیدن کتاب صوتی جاده دابل ترابل و چند داستان ترسناک دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های ترسناک پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱٫۹ مگابایت