با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی در راه خانه و چند داستان ترسناک دیگر  نوشته  محمدعلی سراجق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی در راه خانه و چند داستان ترسناک دیگر

کتاب صوتی در راه خانه و چند داستان ترسناک دیگر با ترجمهٔ محمدعلی سراجق و سحر مرعشی و با صدای ریحانه حاجی‌علیخانی و هادی شوشتری و داریوش شمس و محسن سجادی و افسانه غلافگر و سارا صفایی و هاجر رهگذر توسط انتشارات شرکت توسعه محتوای لحن دیگر منتشر شده است.

درباره کتاب صوتی در راه خانه و چند داستان ترسناک دیگر

یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، چت‌استوری است که هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند که هیچ بعید نیست روزی این داستان‌های مبتنی بر چت، صنعت چاپ را نیز متأثر کند؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

در قالب نوظهور معمولاْ پای یک داستان خیالی در میان است که به شکل گفت‌وگوهای متنی ارائه و خوانده می‌شوند و خواننده را با خود به دل داستان می‌کشانند. جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آن‌ها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند.

داستان در راه خانه به همراه سه داستان خانه ارواح، حشره و جشن آخر سال به روایت اتفاقاتی در ژانر ترسناک با گفت‌وگوی بین چند نفر می‌پردازد.

شنیدن کتاب صوتی در راه خانه و چند داستان ترسناک دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های ژانر ترسناک پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰٫۱ مگابایت