با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی راهنما و چند داستان ترسناک دیگر  نوشته  محمدعلی سراجق  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی راهنما و چند داستان ترسناک دیگر

کتاب صوتی راهنما و چند داستان ترسناک دیگر ترجمهٔ محمدعلی سراجق و سحر مرعشی و سپینود جلالی و با صدای رویا حاجی علیخانی و هادی شوشتری و پروین یاوری و داریوش شمس و لیلا سلطانی و مهرداد باقری و سارا صفایی و هاجر رهگذر است و انتشارات شرکت توسعه محتوای لحن دیگر آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی راهنما و چند داستان ترسناک دیگر

یکی از سبک‌های جدید داستان‌نویسی، روش چت‌استوری است که هر روز بر تعداد طرفداران آن افزوده می‌شود. بعضی از تحلیل‌گران معتقدند ممکن است روزی این داستان‌های مبتنی بر چت، صنعت چاپ را تغییر دهد؛ چرا که مجله، روزنامه، کتاب و ‌نسخه‌های دیجیتال برای مدتی طولانی پیش روی مخاطبان بوده است.

جذابیت چت‌استوری برای کاربران از این بابت است که آنها حین خواندنشان به دل یک داستان کشیده می‌شوند. کتاب صوتی راهنما و چند داستان ترسناک دیگر به روایت اتفاقاتی در ژانر ترسناک با گفت‌وگوی بین چند نفر می‌پردازد. این کتاب در همان روش گفت‌وگو نوشته شده و با گویندگی چندین نفر روایتی متفاوت و جذاب است.

شنیدن کتاب‌ صوتی راهنما و چند داستان ترسناک دیگر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های ترسناک پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۸٫۳ مگابایت