دانلود کتاب صوتی هنر جوانی اثر دارن هاردی با صدای مصطفی طالبیان مقدم | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی هنر جوانی اثر دارن هاردی

دانلود و خرید کتاب صوتی هنر جوانی

۴٫۰ از ۲ نظر
۴٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی هنر جوانی  نوشته  دارن هاردی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی هنر جوانی

کتاب صوتی هنر جوانی نوشته سخنران مشهور دارن هاردی است. این کتاب با ترجمه گروه مترجمان شنیدار و صدای مصطفی طالبیان مقدم منتشر شده است. این کتاب خلاصه‌ای کاربردی از کتاب هنر جوانی است. 

درباره کتاب هنر جوانی

ضمیر وجود انسان در طول سال‌ها هیچوقت پیر نمی‌شود. زمان نمی‌تواند آن را تغییر دهد و همیشه سالم و جوان می‌ماند. خستگی و پیری شاید جسم را فرسوده کند اما با روح انسان کاری ندارد. صبر و حوصله، خوبی و مهربانی، گشاده رویی، فروتنی، خیرخواهی، آرامش، تعادل، اخوت و .... صفت‌هایی است که هرگز پیری بر آن‌ تاثیری ندارد. اگر در وجودمان این ویژگی‌ها را تقویت کنیم همیشه جوان می‌مانیم. 

هرکس به اندازه فکر و عقیده‌اش جوان و به اندازه باورش نیرومند و به قدر اندیشه‌اش مفید است. پس جوان ماندن بستگی به آن‌چیزی دارد که به آن فکر می‌کنیم. این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور از روحتان ایده بگیرید تا جسمتان جوان بماند و از زندگی لذت بیشتری ببرید. 

شنیدن کتاب هنر جوانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به‌دنبال موفقیت و زندگی شاد هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره دارن هاردی

دارن هاردی نویسنده و سخنران موفقیت مشهور اهل آمریکاست. از جمله ویژگی‌های بارز این نویسنده و سخنران آن است که در سن گایین به موفقیت رسیده است. هاردی اولین تجارت خود را در ۱۸ سالگی آغاز کرد و در این زمان دارای درآمدی ۶ رقمی بود، در ۲۴ سالگی درآمدی بیش از یک میلیون دلار در سال داشته و در ۲۷ سالگی صاحب شرکتی به ارزش پنجاه میلیون دلار بوده است.

دارن به هزاران کارآفرین آموزش داده و به‌عنوان مشاور برای بسیاری از شرکت‌های مطرح صنعتی فعالیت کرده است. دارن هاردی مدیریت دو شبکه تلویزیونی مرتبط به پیشرفت شخصی با نام شبکه مردم و شبکه آموزش موفقیت در آمریکا را بر عهده دارد. این دو شبکه بالغ بر هزاران برنامه تلویزیونی را با شرکت بسیاری از متخصصان و کارشناسان تراز اول دنیا در حوزه موفقیت تولید می‌کنند. موفقیت دارن در نتیجه اصولی است که وی در کتابش از آن به عنوان اثر مرکب یاد کرده است.

معرفی نویسنده
عکس دارن هاردی
دارن هاردی
آمریکایی | تولد ۱۹۷۱

دارن هاردی در ۱ فوریه‌ی سال ۱۹۷۱ در کشور آمریکا به دنیا آمد. برخلاف تصوری که از زندگی افراد ثروتمند داریم، او در یک بهشت که همه چیز برای او حی و حاضر باشد، زندگی نمی‌کرد. وقتی که دارن فقط هجده‌ماهه بود، مادر او تصمیم گرفت تا از همسرش جدا شود، فرزند خردسالش را ترک کند و به دنبال زندگی و رویاهای خودش برود. خوشبختانه پدر دارن فردی مسئولیت‌پذیر بود که حضانت و مسئولیت پسرش را پذیرفت و او را پرورش داد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۸٫۱ مگابایت