با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی منازعه فلسطین و اسرائیل اثر تمرا بی اور

دانلود و خرید کتاب صوتی منازعه فلسطین و اسرائیل

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی منازعه فلسطین و اسرائیل  نوشته  تمرا بی اور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی منازعه فلسطین و اسرائیل

منازعه فلسطین و اسرائیل کتابی  از مجموعه تاریخ جهان ققنوس نوشته تمرا بی. اور است که با ترجمه پریسا صیادی و صدای فرناز مرکباتی منتشر شده است.

درباره کتاب منازعه فلسطین و اسرائیل

در سال ۱۹۴۸ درگیری میان فلسطین و اسرائیل به طور جدی و در نتیجه یک حکم اروپایی آغاز شد و در طول تاریخ هیچ سرزمینی این‌گونه محل مناقشه و درگیری نبوده است. فلسطینیان قربانیان اصلی این منازعه هستند که اکنون نیز در وضعی غم‌افزا و غیرانسانی روزگار می‌گذرانند، آنها در فلسطین اشغال شده زیر سلطه اسرائيل زندگی می‌کنند و هیچ حق و حقوقی ندارند.

 کتاب حاضر که هشتادوهشتمین جلد از مجموعه تاریخ جهان انتشارات ققنوس است نگاهی جامع به این منطقه و تحولاتش دارد و با ارائه توضیحاتی کامل و تصاویری گویا از گذشته و حال این منطقه، جوانان را به درکی عمیق‌تر و صحیح‌تر از چگونگی پیوند میان رویدادهای کنونی و آنچه در کتاب‌های تاریخ می‌خوانند، می‌ر‌ساند.

 شنیدن کتاب منازعه فلسطین و اسرائيل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به مطالعات سیاسی، تاریخی و اجتماعی مخاطبان این کتاب‌اند.

 درباره تمرا بی . اور

تمرا بی. اور نویسنده‌ای با بیش از ۴۰۰ کتاب بزرگسال و نوجوان است و کتابش درباره خشونت در مدرسه بهترین کتاب غیرداستانی کتابخانه عمومی نیویورک برای نوجوانان شده است. او در دانشگاه ایالتی بال انگلیسی آموزش‌محور خوانده و در کل زندگی خود عاشق تاریخ بوده است.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷۶٫۱ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۲۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۷۶٫۱ مگابایت