دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش پنجم) با صدای اعظم حبیبی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش پنجم) اثر دیوید برنز

دانلود و خرید کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش پنجم)

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (بخش پنجم)

مجموعه کتاب صوتی از حس بد به حس خوب نوشته دیوید برنز است که با ترجمه فاطمه سادات میرحبیبی و صدای اعظم حبیبی منتشر شده است. اگر به دنبال توصیه‌های صحیح و عملی هستید تا زندگی‌تان را کم یا زیاد تغییر دهید، این کتاب مخصوص شما است.

درباره مجموعه از حس بد به حس خوب

دیوید دی. برنز متولد ۱۹ سپتامبر ۱۹۴۲ روانپزشک، شناخت درمانگر و استاد بازنشسته در بخش روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد و نویسنده کتاب‌های کاربردی روان‌شناسی است. او در کتاب‌هایش مردم را مخاطب قرار می‌دهد و به خوانندگان کتاب‌هایش کمک می‌کند خودشان بتوانند مشکلات خودشان را رفع کنند.

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب با هدف تغییر عادت‌ها و نگرش‌ متفاوت به زندگی نوشته شده است. در هر قسمت این کتاب نویسنده به شما کمک می‌کند بتوانید عادت‌های بد رفتاری خود را پیدا کنید و آن‌ها را تغییر دهید. جلد پنجم به شما کمک می‌کند افسردگی را بهتر بشناسید و آن را به عنوان یک بیماری بپذیرید و سعی کنید روند درمان را کامل طی کنید. این بخش انواع داروهای افسردگی را معرفی می‌کند. 

شنیدن از حس بد به حس خوب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال تغییر زندگی‌شان هستند پیشنهاد می‌کنیم. 

معرفی نویسنده
دیوید برنز

دیوید برنز نویسنده‌ی پرفروش آمریکایی و استاد بالینی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشکده‌ی پزشکی دانشگاه استنفورد است. او همچنین به عنوان محقق مدعو در دانشکده‌ی پزشکی هاروارد و سرپرست بخش روانپزشکی در مرکز پزشکی پرسبیتریان/ دانشگاه پنسیلوانیا در فیلادلفیا خدمت کرده است. فعالیت‌های او به طور عمده در توسعه‌ی شناخت‌درمانی نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۵ ساعت و ۴۶ دقیقه

حجم

۳۱۸٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۵ ساعت و ۴۶ دقیقه

حجم

۳۱۸٫۸ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۳۹,۰۰۰
تومان