با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مبانی ارائه خدمات در کسب و کار

دانلود و خرید کتاب صوتی مبانی ارائه خدمات در کسب و کار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مبانی ارائه خدمات در کسب و کار  نوشته  متیو تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مبانی ارائه خدمات در کسب و کار

خلاصه کتاب صوتی مبانی ارائه خدمات در کسب و کار اثر متیو تورن و آدام تورن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سارا یوسفی و صدای محمدرضا علی‌اکبری منتشر شده است. این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب مبانی ارائه خدمات در کسب و کار

گاهی شما بهترین کالای بازار را تولید می‌کنید  و به خوبی برای آن برنامه‌ریزی می‌کنید اما باز هم نمی‌توانید فروش موفقی داشته باشید. دلیل این شکست چیست؟

 نویسندگان در این کتاب برای شما توضیح می‌دهند که مهم‌تر از تولید کردن کالای خوب روش عرضه آن است. پیدا کردن مشتری مهم‌ترین کار است.

 پیدا کردن مشتری معمولا هدف کاری بسیار دشواری است و سخت‌تر از آن حفظ مشتری است که با شنیدن این کتاب راه آنها را فراخواهید گرفت.

شنیدن کتاب مبانی ارائه خدمات در کسب و کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت و کسب‌وکار به ویژه کارآفرینی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۷ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۷٫۷ مگابایت