با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پول خرج کردن برای کسب و کار

دانلود و خرید کتاب صوتی پول خرج کردن برای کسب و کار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پول خرج کردن برای کسب و کار  نوشته  متیو تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی پول خرج کردن برای کسب و کار

کتاب صوتی پول خرج کردن برای کسب و کار اثر متیو تورن و آدام تورن یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سارا یوسفی و صدای محمدرضا علی‌اکبری منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

درباره کتاب پول خرج کردن برای کسب و کار

این کتاب به ما توضیح می‌دهد برای رشد و کسب و کارتان چه کارهایی باید انجام دهید. مهم‌ترین قسمت برای رسیدن به قیمت‌گذاری در کارتان تعیین هزینه است دو نوع هزینه داریم، هزینه‌هایی که فقط می‌پردازیم و هزینه‌هایی که هربار می‌پردازید. هزینه‌های ثابت مثل سطل برای شست و شو. هزینه‌هایی که هرماه دارید مانند آرد برای قنادی است. باید تمام هزینه‌ها را بنویسید. با این روش شما هزینه‌هایتان را دارید. می‌توانید به راحتی قیمت محصولاتتان را مشخص کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند هزینه هایتان را مدیریت کنید و در کسب و کارتان ضرر نکنید. 

شنیدن کتاب پول خرج کردن برای کسب و کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند کسب و کاری را شروع کنند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵٫۴ مگابایت