با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بازاریابی کسب و ‌کار

دانلود و خرید کتاب صوتی بازاریابی کسب و ‌کار

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بازاریابی کسب و ‌کار  نوشته  متیو تورن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بازاریابی کسب و ‌کار

خلاصه کتاب صوتی بازاریابی کسب و ‌کار اثر متیو تورن و آدام تورن یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سارا یوسفی و صدای محمدرضا علی‌اکبری منتشر شده است. این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب بازاریابی کسب و ‌کار

متیو و آدام در این کتاب، درباره شیوه بازاریابی برای کسب و کارتان سخن می‌گویند. این کتاب به صاحبان مشاغل کمک می‌کنند تا با دانستن نکاتی، تولیدات‌شان را بهتر و بیشتر بفروشند.

شاید شما کاری دارید که فکر می‌کنید بازارتان همه افراد هستند. مثلا شما فروشنده کیک و شیرینی هستید و با خود می‌گویید چه کسی است که از شیرینی بدش بیاید. این مسئله باعث می‌شود شما از بررسی برای یافتن مشتری‌های هدف چشم‌پوشی کنید و از همان ابتدا گام اشتباه بردارید. 

ناتوانی در بازاریابی یکی از مشکلات عمده کارآفرینان است. فروختن، مسایل و مشکلات زیادی دارد که با پیدا کردن بازار مناسب می‌توانید آنها را رفع کنید.

نویسندگان این اثر، سه مرحله‌ مهم را برای فروش بهتر و گسترده‌تر تولیدات بیان می‌کنند. این سه مرحله «بازارتان را پیدا کنید»، «مشتریان واقعی را پیدا کنید» و «بازاریابی مناسب را انتخاب کنید» هستند. 

با متیو و آدام در این سه مرحله همراه شوید.

شنیدن کتاب بازاریابی کسب و ‌کار را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های مدیریت و کسب‌وکار به ویژه بازاریابی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵٫۹ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۱۵٫۹ مگابایت