با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زمان سرمایه ای بازگشت ناپذیر اثر مارک مک کورمک

دانلود و خرید کتاب صوتی زمان سرمایه ای بازگشت ناپذیر

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی زمان سرمایه ای بازگشت ناپذیر  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی زمان سرمایه ای بازگشت ناپذیر

خلاصه کتاب صوتی زمان سرمایه ای بازگشت ناپذیر، اثر مارک مک کورمک یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای تایماز رضوانی منتشر شده است. این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب زمان سرمایه ای بازگشت ناپذیر

همه ما از ارزش بی‌اندازه زمان آگاهیم و همه جمله معروف «وقت طلاست» را بارها شنیده‌ایم و می‌دانیم باید از وقت خود بهترین و بیشترین استفاده را ببریم. مارک مک کورمک در این کتاب هفت روش برای استفاده بهینه از وقت مطرح کرده است که با شنیدن آنها قطعا خواهید توانست برنامه‌ریزی بهتری برای استفاده بهینه از وقت خود داشته باشید.

شنیدن کتاب زمان سرمایه ای بازگشت ناپذیر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند مسیر موفقیتشان را کوتاه‌تر کنند، پیشنهاد می‌کنیم.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

پری
۱۴۰۱/۰۱/۰۴

مهم ترینش چیزی ازش یاد گرفتم البته بلد بودم ها ولی خو خوب موقعه ای گوشش دادم اونم این بود کارها رو جوری انجام بده که فک کن زمان زیادی نداری . ممنون طاقچه جان

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۵ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۵ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۳۱٫۵ مگابایت