با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سوپ جوجه برای روح (داستان‌های عاشقانه)

دانلود و خرید کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (داستان‌های عاشقانه)

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (داستان‌های عاشقانه)  نوشته  جک کنفیلد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (داستان‌های عاشقانه)

مارک ویکتور هانسن و جک کنفیلد در کتاب سوپ جوجه برای روح، داستان‌های عاشقانه‌ای از زبان مردم عادی برای شما روایت می‌کنند. داستان‌هایی که روحتان را جلا خواهند داد.

 درباره کتاب صوتی سوپ جوجه برای روح (داستان‌های عاشقانه)

گوش دادن به این داستان‌ها به شما کمک می‌کند اندکی از زندگی روزمره و مشکلات آن دور شوید و برای ادامه زندگی انرژی مثبت بگیرید. داستان‌های این کتاب درون‌مایه‌هایی نظیر عشق و محبت، نیمه گمشده، پایداری درعشق و... دارند.

 این کتاب شما را از روزمرگی‌هایتان جدا خواهد کرد و به دنیای احساسات و تجربیات انسان‌های دیگر خواهد برد تا تجربه زیسته دیگران را مرور کنید و از آن الهام بگیرید.

 شنیدن کتاب سوپ جوجه برای روح را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه دوست‌داران کتاب‌های انگیزشی مخاطبان این کتاب‌اند.

 درباره نویسندگان کتاب سوپ جوجه برای روح

جک کنفیلد

جک کنفیلد زاده ۱۹ اوت ۱۹۴۴ است. او نویسنده آمریکایی است که با سخنرانی‌های انگیزشی‌اش مشهور شده است. او همچنین مربی شرکتی و کارآفرین هم هست. کنفیلد یکی از نویسندگان مجموعه کتاب‌های سوپ جوجه  برای روح است که بیش از ۲۵۰ عنوان و چاپ ۵۰۰ میلیون نسخه در بیش از ۴۰ زبان دنیا دارد.

مارک ویکتور هانسن

 مارک ویکتور هانسن از موفق‌ترین و نام دارترین سخنرانان، مشاوران و نویسندگان در حوزه موفقیت و بازاریابی است. سوپ جوجه برای روح از آثار پرفروش این نویسنده‌است. اشاره کرد. مجله تایم این اثر را یک پدیده انتشاراتی نامیده است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۲٫۸ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۰۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۲٫۸ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن