با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی پول و عقل معاش اثر مارک مک کورمک

دانلود و خرید کتاب صوتی پول و عقل معاش

۴٫۰ از ۶ نظر
۴٫۰ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی پول و عقل معاش  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی پول و عقل معاش

کتاب صوتی پول و عقل معاش اثر مارک مک کورمک یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش و صدای تایماز رضوانی منتشر شده است.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

درباره کتاب از پول و عقل معاش

این کتاب به ما توضیح می‌دهد هیچ معجون سحرآمیزی برای پس‌انداز وجود ندارد، برای پس انداز باید هزینه‌هایتان را مدیریت کنید. اما این کتاب توضیح می‌دهد باید برای پس‌انداز چه کار کرد. پیشنهاد می‌دهد اول ماه ده درصد از پولتان کم کنید و وانمود کنید پولی ندارید تا بتوانید هزینه‌هایتان را دوباره مدیریت کنید. این کتاب زندگی اقتصادی را به شما یاد می‌دهد. 

شنیدن کتاب از پول و عقل معاش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند زندگی با برنامه و موفقی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

لیلا سیاری
۱۴۰۰/۰۸/۰۹

هنوز نگرفتم قیمتش اشتباه نشده؟!

rezarad2024
۱۴۰۰/۱۱/۳۰

این کتابها توی اقتصاد بسته ی ذینفعان تورمی ایران شما رو به کام فقر میکشونن. اینها برای اقتصاد آدمیزادی نوشته شده اند، اینجا کارایی ندارن. با مشاورین مالی خبره تماس بگیرید.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴٫۰ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۴٫۰ مگابایت