با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی انضباط ذهنی برای موفقیت اثر مارک مک کورمک

دانلود و خرید کتاب صوتی انضباط ذهنی برای موفقیت

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی انضباط ذهنی برای موفقیت  نوشته  مارک مک کورمک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

این کتاب صوتی عضو بی‌نهایت است.

با نصب اپلیکیشن طاقچه می‌توانی به این کتاب و هزاران کتاب صوتی و متنی دیگر در اشتراک بی‌نهایت دسترسی داشته باشی.

معرفی کتاب صوتی انضباط ذهنی برای موفقیت

خلاصه کتاب صوتی انضباط ذهنی برای موفقیت اثر مارک مک‌کورمک یکی از کتاب‌های مجموعه دامیز است. این کتاب با ترجمه سعید خاموش  و صدای سحر بیرانوند منتشر شده است. این خلاصه کتاب صوتی، مهمترین پیشنهادات متن کامل کتاب را شامل می‌شود.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

درباره کتاب انضباط ذهنی برای موفقیت

مک‌کورمک در این کتاب صوتی راه‌‌هایی برای نظم بخشیدن به ذهن پیشنهاد کرده است.

 نظم ذهنی یکی از عوامل مهم در تسریع رسیدن به موفقیت است. کورمک در این کتاب، از اهمیت ذهن منظم می‌گوید. او توضیح می دهد که برای موفقیت، باید مرتب کردن ذهن را یاد بگیریم. موفق‌ترین افراد، بیش از استعداد، ذهنی آگاه و منظم داشته و دارند. نوشتن اهداف روی کاغذ و ترسیم مسیر ذهنی رسیدن به آنها یکی از راهکارهای مهمی است که مک‌کورمک در این کتاب به آن اشاره می‌کند.

شنیدن کتاب انضباط ذهنی برای موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

گیسو
۱۴۰۱/۰۷/۳۰

توصیه میکنم👌

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۴ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۳٫۴ مگابایت