دانلود کتاب صوتی زنان زیرک | چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند اثر شری آرگو

دانلود و خرید کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

معرفی کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند -که با عنوان کتاب زنان زیرک نیز شناخته می‌شود- اثری از شری آرگو یک راهنما برای روابط میان زنان و مردان است. این کتاب به زنان کمک می‌کند با دوباره ساختن عزت نفس و اعتماد به نفسشان، به رابطه‌شان سروسامان دهند.

نسخه صوتی کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند با ترجمه‌ پوراندخت رمدانی و صدای الناز شجاعی در اختیارتان قرار دارد. این کتاب راهش را به فهرست کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز باز کرده است و در لیست کتاب‌هایی قرار دارد که زندگی‌ شما را دگرگون می‌کند.

درباره کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند (زنان زیرک)

بسیاری از ما ممکن است در رابطه‌مان با مرد دلخواهمان گرفتار مشکلاتی شویم. این مشکلات به دلایل مختلف به وجود می‌آیند؛ بسیاری از مشکلات به دلیل تفاوت‌های فردی است. برخی به دلیل اشتباهاتی که هرکدام از ما در زندگی مرتکب می‌شویم و بسیاری اوقات نیز، مشکلاتمان در یک رابطه‌ عاشقانه، به دلیل این است که با طناب دیگران به چاه رفته‌ایم.

بسیاری از کتاب‌ها، مجلات و مطالب روان‌شناسی زرد، به زنان توصیه می‌کنند تا برای حفظ رابطه‌ای که دارند، از خودشان بگذرند. این نوع نگاه، زنان را موجوداتی ضعیف با احساس وابستگی نشان می‌دهد. زنانی که باید تمام مدت در دسترس و درحال سرویس دادن باشند تا بتوانند رابطه‌شان را حفظ کنند. زنانی که همیشه به دنبال جلب محبت مردان هستند و در نهایت به عروسک‌ها یا برده‌هایی تبدیل شده‌اند که فقط برای برآوردن نیاز و خواسته‌های مردان زنده‌اند.

بیایید از خودمان بپرسیم آیا چنین نگاهی درست است؟ آیا چنین توصیه‌هایی عزت نفس زنان را زیرسوال نمی‌برد و اعتماد به نفسشان را نابود نمی‌کند؟ آیا زنانی که چنین نقشی را در رابطه‌شان پیش می‌گیرند، می‌توانند خوشبختی را تجربه کنند؟ آیا قرار است زنان تا ابد در نقش «بله‌گو»هایی باقی بمانند که تنها برای برآوردن نیاز مردان وجود دارند؟

شری آرگو در کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند (Why men love bitches) پاسخ این سوالات را به ما می‌دهد. به نظر می‌رسد زنانی که در تلاشند تا همیشه از خود گذشتگی کنند، مدام در تلاش برای جلب محبت باشند و .... در یک رابطه به عنوان بازنده شناخته می‌شوند. مردان زنانی را دوست دارند که زیرک هستند. برای رسیدن و به دست آوردن حقشان می‌جنگند و می‌توانند از شخصیتشان دفاع کنند. در یک کلام مردان جذب زنانی می‌شوند که قدرتمند هستند. حال در این کتاب قرار است با چگونگی تبدیل شدن به زنانی قدرتمند آشنا شویم.

احتمالا همه ما بارها چنین سوالاتی را از خودمان پرسیده‌ایم: چرا مردان در ابتدای شروع یک رابطه رفتاری رمانتیک از خودشان نشان می‌دهند و کمی بعد تغییر می‌کنند؟ چرا مردان به زنانی که از حق خودشان دفاع می‌کنند، احترام می‌گذارند؟ شری آرگو در کتاب صوتی زنان زیرک به تمام این سوالات پاسخ داده است. او علاوه بر جواب دادن به این سوالات، به سوالات دیگری نیز پاسخ داده است که هرچند ممکن است آن را به زبان نیاوریم، اما از ذهن همه ما گذشته است.

در واقع می‌توان ویژگی مثبت این کتاب را در واقع‌بینانه بودن مطالب آن برشمرد. آرگو با نگاه کردن به واقعیات روابط میان زنان و مردان، توصیه‌هایی برای تمام زنانی دارد که دوست دارند قدرتمند باشند. این کتاب به سراغ تصورات رومانتیک و غیرواقعی از روابط زنان و مردان نرفته است. بلکه با تکیه بر دیدگاهی واقعگرا به ذهن مردان و زنان سفر کرده است. ارمغان این سفر در این است که ما به عنوان مخاطبان کتاب با طرز فکر و خواسته‌های مردان و نیز رفتارهای صحیح و غلط زنان در یک رابطه آشنا می‌شویم.

شری آرگو در فصل فصل کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند توصیه‌هایی برای زنان دارد. او مانند یک راهنما قدم به قدم کنار ما گام برمی‌دارد و با بیان مثال‌هایی از زندگی واقعی، به زنان می‌آموزد چطور از نه گفتن هراسی نداشته باشند. او همچنین زنان را راهنمایی می‌کند تا بتوانند مرزها، حریم و حد و حدودشان را مشخص کنند. به این ترتیب هیچکس هرگز به خودش اجازه نمی‌دهد تا از آنان سواستفاده کند. ماهیت این کتاب به زنان کمک می‌کند تا دوباره به اصل وجود خودشان بازگردند. چراکه ماهیت و اصل وجود زنان در طول سال‌ها سرکوب، همواره زیر سوال رفته و تغییر کرده است.

بسیاری از اصول روانشناسی زرد اصرار دارند که زنان را موجوداتی ضعیف، محتاج محبت و بله‌قربان گو نشان دهند که حاضرند برای به دست آوردن مردان هرکاری بکنند. اما این کتاب به زنان کمک می‌کند تا دوباره به اصل خویش برگردند. ماهیت قوی و قدرتمندشان را در دست بگیرند و بتوانند این قدرت درونی را به نمایش بگذارند. این کتاب به زنان کمک می‌کند بعد زنانه‌ وجودشان را بار دیگر و از نو تعریف کنند و عشق، احترام و هرآنچه را که لایقش هستند، به دست بیاورند.

نظرات درباره کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

روزنامه‌ دیلی میل (Daily Mail) کتاب چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند را یک کتاب خودپروری کلاسیک می‌داند.

نشریه نیویورک دیلی نیوز (The New York Daily News) نیز این کتاب را کتابی ضروری برای تمام افراد می‌داند و خواندنش را به همگان توصیه می‌کند.

چرا باید این کتاب صوتی را بشنویم؟

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند نگاهی نو به روانشناسی روابط میان زنان و مردان انداخته است. شری آرگو در این کتاب از زبان طنز بهره گرفته است تا مطالبش را به بهترین شکل بیان کند. همچنین با بیان مثال‌های بی‌شمار به درک بهتر مطالب گفته‌شده کمک کرده است. این کتاب به ما کمک می‌کند تا در وهله‌ اول خودمان را بهتر ببینیم و شخصیت‌مان را بهتر بشناسیم و شکل دهیم. این کتاب با راهکارهایش به ما کمک می‌کند تا برای خودمان و شخصیت‌مان ارزش قائل شویم.

این کتاب می‌تواند زنان را در هر مرحله‌ای که باشند، به قدرت برساند. اگر گرفتار یک رابطه‌ سمی شده‌اند و دنبال راهی برای بیرون آمدن از آن می‌گردند، این کتاب برایشان مفید است. اگر در چرخه‌ای از روابط بی‌نتیجه گرفتارند و دلشان می‌خواهد به وضعیتشان ثبات ببخشند، این کتاب می‌تواند بهشان کمک کند و در نهایت اگر دوست دارند به روابطشان سروسامان دهند و یا حتی ازدواج کنند، به کمک این کتاب می‌توانند فرد مناسب را برای ازدواج بیابند.

شنیدن کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند کتابی مناسب برای تمام افراد علاقه‌مند به مطالعات روانشناسی است. همچنین این کتاب اثری ارزشمند برای تمام زنان است چراکه به آنان می‌آموزد چطور شخصیتی قوی بسازند. خودشان را دوست داشته باشند، از نه گفتن نترسند.

بنابراین این کتاب در واقع برای تمام زنان نوشته شده است. چه آن دسته از زنانی که تنها هستند. چه آن‌هایی که در یک رابطه هستند و چه زنانی که ازدواج کرده‌اند.

درباره شری آرگو

شری آرگو (Sherry Argov) متولد ۵ نوامبر ۱۹۷۷ است. او در فرانسه به دنیا آمد اما در حال حاضر در آمریکا زندگی می‌کند. او پیش از اینکه شروع به نوشتن کتاب کند، برای مجلات و نشریات می‌نوشت و مطالبش هم البته همیشه با تحسین هوادارانش روبه‌رو می‌شد.

از شری آرگو تا کنون دو کتاب منتشر شده است که هر دو راهشان را به فهرست پرفروش‌های نیویورک تایمز باز کرده‌اند. چرا مردان زنان زیرک را دوست دارد؟ که در سال ۲۰۰۲ به چاپ رسید و چرا مردان با زنان زیرک ازدواج می‌کنند (Why Men Marry Bitches) که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد و به نوعی ادامه‌ کتاب اول او است.

کارهای شری آرگو تا حالا در شبکه‌های تلویزیونی مانند تودی شو (The Today Show)، برنامه‌ی ویو (The View) و برنامه‌ی The O'Reilly Factor در کانال فاکس نیوز به نمایش درآمده‌اند.

بخشی از کتاب صوتی چرا مردان زنان زیرک را دوست دارند

قانون جذب شمارهٔ ۷: دست‌نیافتنی ابش تا برایت بجنگند.

یک زن، با مقایسه‌کردن خودش با زنان دیگر خودش را تحقیر می‌کند. اگر با زن جذابی روبه‌رو شدی احساس خطر نکن. اگر بخواهی خودت را دوبرابر زیباتر نشان بدهی چه کار باید بکنی؟ کافی‌ست وانمود کنی زیبایی و جذابیت زن دیگری به چشمت نیامده، همسرت اعتمادبه‌نفس تو را می‌بیند و به تو جذب می‌شود. سپس اتفاق جالب دیگری رخ خواهد داد؛ ناگهان این زن تازه‌وارد جذابیت خود را از دست می‌دهد. قدرت جلب‌نظر او متناسب با توجهی‌ست که به او می‌کنی.

یکی از دوستانم به اسم سامانتا برای قرار اول با نامزدش به مسابقات محلی بوکس رفته بود. بین دو راند مانند تمام مسابقات دیگر زنی با تابلوی امتیازات وارد رینگ شد. مردی که همراه سامانتا بود نگاهی به زن انداخت و سپس به سامانتا نگاه کرد. سامانتا وانمود کرد که متوجه نگاه همراهش نشده. بین دو راند بعدی هنگامی که زن دوباره روی رینگ آمد، دوست من زیر صندلی خم شد و صراحتاً از همراهش خواست بطری آبش را به او بدهد. دوست من به‌هیچ‌وجه رفتاری نشان نداد که همراهش فکر کند این زن در او احساس خطر ایجاد کرده. در مقابل با آرامش سر جایش نشست، انگار هیچ زن دیگری در دنیا وجود ندارد. در پایان راند سوم همراه سامانتا دیگر توجهی به زن توی رینگ نداشت. نتیجهٔ پایانی این بود که این مرد کاملاً شیفتهٔ سامانتا شده بود و هنگامی که او را به خانه‌اش می‌رساند، مدام از زیبایی و جذابیت دوستم تعریف می‌کرد. در آخر این مرد متقاعد شده بود که سامانتا نسبت به زنی که بدن خودش را برای سرگرمی دیگران و خریدن توجه کوتاه‌مدت به نمایش می‌گذارد جذاب‌تر است.

رفتار دوست من درمقابل رفتار همراهش شایان تقدیر بود. نمی‌شود به این مسئله که شخصی برای قرار اول تورا به جایی خشن و غیررمانتیک ببرد بی‌توجه ماند. اگر مردی تو را برای قرار اول به مسابقات فوتبال یا بوکس یا جاهایی که معمولاً با رفقایش وقت می‌گذراند ببرد، دارد به تو نشان می‌دهد که قصد ندارد به خودش زحمت بدهد و برای وقت‌گذراندن با تو برنامه بریزد. اگر همراهت تورا برای اولین‌بار به چنین جاهایی برد، دفعهٔ بعد دعوتش را قبول نکن. اگر سر قرار معذب بودی، احساس نکن که مجبوری با زن دیگری رقابت کنی. در ضمن نیازی نیست لباس‌های بدن‌نما بپوشی یا سخت کار کنی تا توجه مردی را جلب کنی. من زنی را می‌شناسم که در نوع پوشش و لباس با دیگران رقابت می‌کند. دوباره می‌گویم که این همه سختی‌کشیدن غیرضروری‌ست. نشان‌دادن زنانگی‌هایت با انتخاب نوع پوشش برای تحت‌تأثیر قراردادن مردان زیاده‌روی و عبث است. مشکل ما توانایی یا عدم توانایی در اغواگری نیست. اغواگر بودن دستاورد قابل بحثی نیست. مردان می‌توانند با شرکت در مسابقات موتورسواری یا خوابیدن تا لنگ ظهر به اوج لذت برسند. تنها اینکه بتوانی مردت را برانگیخته کنی کافی نیست، باید بتوانی اورا پس از ارضا شدن هم، از نظر عاطفی برانگیخته نگه داری. کلید موفقیت همین است.

مردان عاقل و بالغ کمتر جذب خودنمایی می‌شوند. اگر یک مرد پخته، منشی اغواگری را ببیند که موهایش را گوجه‌ای بسته، با خودش فکر می‌کند که او با موهای باز چه شکلی خواهد بود. این مردان تمایل بیشتری به ارتباط با زنانی دارند که بدنشان را در لباس‌های موقر می‌پوشانند، تا زنانی که تنها چیزی که برای عرضه دارند خودنمایی‌ست.

گاهی می‌شنویم که مردی بگوید «زنان بی‌بندوبار فقط به درد سرگرمی می‌خورند.» این حرف درست است، چراکه همهٔ مردان سرگرمی را دوست دارند، ولی برای مدتی کوتاه. بخش دشوار رابطه جلب‌نظر مرد نیست، این است که چگونه رابطه را پایدار کنی.

اگر می‌خواهی در رابطه ازخودگذشتگی کنی، به‌خاطر خودت بکن. اینکه خودت را فدای طرف مقابل بکنی، برایش چهار وعده غذای گرم بپزی، لباس‌هایش را تمیز کنی و همهٔ امیالش را ارضا کنی زیاده‌روی‌ست. یادت باشد شمعی که دوبرابر پرحرارت‌تر می‌سوزد، عمرش هم دوبرابر کوتاه‌تر می‌شود.

درصورتی‌که مدام زیبایی‌هایت را در قالب خودنمایی عرضه کنی ارزشت را پایین آورده‌ای. البته گاهی جلب‌توجه کردن می‌تواند باعث استحکام روابط شود. مردان معمولاً می‌گویند: «یک خانم خانه و یک زن زندگی می‌خواهم.» که یک زن بی‌بندوبار نمی‌تواند چنین همسری باشد.

اجازه نده تبلیغات تلویزیونی راهنمای رابطهٔ شما باشند. زنی که مدام به دنبال جلب نظر مردان به ظاهر خودش است، فاقد عزت‌نفس است. شخصیت اصلی کتاب ما با پوشیدن لباس‌های تنگ و بدن‌نما برای خودش توجه نمی‌خرد، بلکه با تکیه بر زنانگی‌اش نشان می‌دهد چه کسی‌ست.

زنان مطیع می‌گویند: «او باید مرا به‌خاطر خودم قبول داشته باشد.» قبولت داشته باشد؟ به خودت بیا دختر. او باید دیوانه‌وار تو را بخواهد. مقبولیت در رابطه جایی ندارد. مقبولیت برای سرگرمی‌ست. مقصود آرمانی مردان زن رویاهای آنهاست. اگر مقبولیت می‌خواهی به جلسات بازپروری برو. داریم درمورد هدف و رویای مردان صحبت می‌کنیم. آرمان‌گرایی در مرد از دوران کودکی شروع می‌شود؛ در سال نو هدیه‌ای را دریافت می‌کند که هیچ علاقه‌ای به آن ندارد و چنین چیزی را درخواست نکرده و فقط پنج دقیقه او را سرگرم می‌کند. اسباب‌بازی موردعلاقهٔ او که آن را می‌پرستد آن اسباب‌بازی پرزرق‌وبرقی‌ست که در ویترین مغازه خودنمایی می‌کرده و او دوماه پول توجیبی‌اش را جمع کرده تا آن را به دست بیاورد، و تا زمانی که مشغول جمع‌کردن بوده هرروز پشت ویترین به اسباب‌بازی موردعلاقه‌اش خیره می‌شده. هرروز صبح با طلوع خورشید به عشق آن اسباب‌بازی بیدار می‌شده و با توزیع روزنامهٔ محلی بین همسایه‌ها پول جمع می‌کرده. همین اسباب‌بازی تا ابد در خاطر او می‌ماند، چراکه برای به‌دست‌آوردنش تلاش کرده.

نظرات کاربران

Azinmiman
۱۴۰۰/۰۸/۱۱

کتاب مفیدی هست و لحن گوینده کاملا مناسبه

reyhan
۱۴۰۱/۰۶/۰۲

بنظرم اگر توقع دارید یه نفر رو به عنوان راهنمای روابط پیدا کنید و بپرستید و هر چی گفت رو بپذیرید، ابدا سراغ این کتاب نیاید. کتاب به گونه ای هست که انگار نویسنده خودش یکبار شکست عشقی خورده و

- بیشتر
setare
۱۴۰۰/۱۰/۲۷

لحن گوینده واقعا مناسب متن هست و باعث جذابیت بیشتر کتاب شده

elnaz
۱۴۰۰/۰۵/۰۳

بینظیر

آقای پنجاه درصد
۱۴۰۱/۰۲/۲۶

راستش من نمونه را گوش دادم و شنیدم که به دختران جوان میگه که لازمه به دیگران بی حرمتی کنی !!! که جا خوردم ، حالا نمی‌دونم اینو به حساب اختلاف فرهنگ و عرف رایج خودمون و نویسنده بگزارم یا

- بیشتر
کاربر 3274188
۱۴۰۱/۰۴/۱۹

شاید این کتاب را تا هم اکنون نه بار گوش داده ام. مطالبش برای خانم ها عالی و کاربردی یه. انتخاب خواننده کتاب هم واقعا خوب بود و با مطالب کاملا هارمونی داشت. این کتاب از دسته کتابهایی هست که

- بیشتر
little_squirrel
۱۴۰۱/۰۱/۱۳

به نظرم گوینده خیلی سریع صحبت می کنه اما قسمتی از کتاب متنیش رو که خوندم عالی بود

رزسفید
۱۴۰۲/۰۴/۰۴

واقعا عالیه

mitra shaygan
۱۴۰۱/۰۸/۱۰

بنظرم کتاب مفیدیه برای هر خانمی،ولی بهتره یکبار قبل شروع رابطه و یکبار هم موقع شروع رابطه بهش گوش کرد،تمام کتاب همراه با مثال توضیح داده شده و خیلی قابل فهم برای همه. شاید یجاهای یکم متفاوت با طرز فکرهای ما

- بیشتر
کاربر ۵۲۸۲۶۰۶
۱۴۰۱/۰۸/۰۸

گوینده. به یک زن زیرک شبیه نیست. شبیه یک زن لات صحبت میکنه. تا یک زن باهوش هیجانی بالا و هوش رابطه

زمان

۶ ساعت و ۳۹ دقیقه

حجم

۳۶۵٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۶ ساعت و ۳۹ دقیقه

حجم

۳۶۵٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۶۳,۰۰۰
۴۴,۱۰۰
۳۰%
تومان