با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خیلی دور، خیلی نزدیک

دانلود و خرید کتاب صوتی خیلی دور، خیلی نزدیک

سهم اندک نوروز در سینمای ایران

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خیلی دور، خیلی نزدیک  نوشته  مرجان یگانه‌پرست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی خیلی دور، خیلی نزدیک

مقاله صوتی خیلی دور، خیلی نزدیک اثری از مرجان یگانه پرست است که با صدای مریم پاک ذات منتشر شده است. این یادداشت به بررسی سهم اندک نوروز در سینمای ایران می‌پردازد.

خیلی دور، خیلی نزدیک یکی از مقالات سینمایی رادیو ری‌را پادکست اختصاصی نشر آوانامه است.

رادیو ری‌را در دو زمینه جداگانه تولید مقالات صوتی و پادکست‌های ویژه فعالیت می‌کند. مقالات صوتی رادیو ری‌را، نسخه صوتی یادداشت‌ها و مقالاتی هستند که در نشریات معتبر ایران و جهان منتشر شده‌اند و پادکست‌های ویژه رادیو ری‌را، محتوای صوتی با موضوعاتی مشخص مشابه برنامه‌های رادیویی هستند.

درباره مقاله صوتی خیلی دور، خیلی نزدیک

نوروز در مقایسه با کریسمس و سال نو میلادی، نقش و بازتاب کمتری در سینمای ایران داشته است. جایی که یکی از مهم‌ترین مراسم باستانی ایرانیان که همواره مورد توجه جامعه بوده است، سهم بسیار اندکی در میان آثار سینمایی داشته است. در حالی که به تصویر کشیدن این آداب کهن ایرانی و نشان دادن ابعاد و ویژگی‌های آن، علاوه بر معرفی فرهنگ و تمدن ایرانی، می‌تواند در جذب گردشگران خارجی نیز موثر باشد. در این مقاله‌ی صوتی، درباره‌ سهم اندک نوروز در سینمای ایران خواهید شنید.

مقاله صوتی خیلی دور، خیلی نزدیک را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

تمام علاقه‌مندان به سینما مخاطب این مقاله‌اند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۱٫۲ مگابایت