الینور آلیفنت کاملا خوب است

دانلود و خرید الینور آلیفنت کاملا خوب است

۴٫۴ از ۲۰ نظر
۴٫۴ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود   الینور آلیفنت کاملا خوب است  نوشته  شیما درخشش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

نظرات کاربران

کاربر ۲۲۳۴۷۳۱
کتاب خوبی بود که داستان روان و گیرایی داشت. محتوای روانشناسانه و پایان جذاب و غیر منتظره اش به گیرایی آن می افزود. ترجمه ی خوب و خوانش عالی خانم درخشش را هم به همه ی اینها اضافه کنید.
فاطمه
وقتی صفحه های کتاب را ورق میزدم، گاهی حواسم متوجه لاک ناخن براقم میشد. فعلا به اندازه کافی درمورد میوه های گرمسیری خوانده بودم و دیگر به چیزی نیاز داشتم که با قلب سر و کار داشته باشد. "عقل و احساس." این هم یکی دیگر از موضوعات مورد علاقه ام بود؛ مطمئنا یکی از پنج موضوع اصلی آن. من عاشق داستان الینور و ماریان بودم. پایان خوشی داشت که بسیار غیرواقع بینانه بود اما باید اعتراف کنم که نوع روایتش لذت بخش بود و من میتوانستم درک کنم که چرا خانم اوستین به سنت وفادار ماند. جالب است که با وجود علاقه ای که به ادبیات دارم، کمتر دیده ام نام قهرمان داستانی، الینور حتی با املای متفاوت باشد. شاید برای همین این نام را برای من انتخاب کرده بودند. "بخشی از متن کتاب"
tarad
خیلی کتاب زیبا و متفاوتی بود. گویندگی هم بسیار عالی و حرفه ای با موزیک دلنشین.
Mahya
آتش طلا را محک میزند و. ناملایمات شجاعت را (بخشی از متن کتاب) لذت بردم قشنگ بود
کاربر نامدار
بسیار داستان جذاب و پر کششی بود، برخلاف بعضی داستان ها که مدتی طول میکشه تا روی خط بیفتن از ابتدا شخصیت الینور و داستان زندگیش پرکشش و جذابه و انتهای داستان هم با ظرافت تمام مخاطب متعجب و غافلگیر میکنه👌🏻
فرشته شادی
کتب روان و جذابی بود....
flo
این کتاب واقعا زیبا و دلچسب,من نسخه چاپی رو خوندم,و لذت بردم
مینا
با اینکه داستان فانتزی بود خیلی دوستش داشتم مخصوصا با صدای خانم درخشش فوق العاده بود
AzinGolriz
داستان جذابی در مورد دختری که از موقعیت آسیب آمده و تاثیر کودکی‌اش در بزرگسالی.
Mo
خوب بود. خوانش هم خیلی خوب
صفحه قبل۱۲صفحه بعد