نظرات کتاب تربیت کودک
کتاب صوتی تربیت کودک اثر علی صفایی حائری

دانلود و خرید کتاب صوتی تربیت کودک

۴٫۳ از ۳۹ نظر
۴٫۳ از ۳۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تربیت کودک  نوشته  علی صفایی حائری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

الکترونیکی

۲۳,۰۰۰تومان

مشخصات نسخهٔ الکترونیکی

حجم

۲۰۲٫۸ مگابایت

با تهیهٔ اشتراک کتابخانهٔ «بی‌نهایت» می‌توانی تا پایان اشتراکت، این کتاب و هزاران کتاب متنی و صوتی موجود در کتابخانهٔ «بی‌نهایت» را رایگان مطالعه کنی.

اطلاعات بیشتر

نظرات کاربران

saqqa
عالیه. خیلی خوشحالم که این کتاب صوتی شده. لطفاً بقیه کتابهای استاد رو هم صوتی کنید. خدا خیرتون بده
کاربر 4593536
کلا صدای زن برای کتاب صوتی جالت نیست
mym
چه فرقی داره زن باشه یامرد؟!
کاربرAliHafezi71
کاش یه مرد راوی بود...
مهدی موسوی
تفاوت این کتاب با کتاب‌های دیگه اینه که به جای اینکه فقط راهکار بده و بگه اینکارو بکن اونکارو نکن میاد اصول تربیت رو برای شما توضیح میده اون موقع شما خودتون میدونید توی هر شرایطی و هر موقعیتی چطور عمل کنید.
کاربر ۳۹۵۱۹۶۷
بسیار کتاب مفیدی بود .با توجه به متن سنگین آن ، گوینده در انتقال مفاهیم بسیار خوب عمل کرده و ای کاش بقیه کتاب‌های آفای صفایی را هم این گوینده محترم در طاقچه به اشتراک بگذارند.
کاربر ۳۶۹۹۸۰۱
کتاب واقعا عالیه برای پدر و مادر ها و مربیان تربیتی استاد عزیز صفایی حائری با علمی بالا مواردی کامل جمع کرده و انسان را از عوامل تربیتی آگاه می‌کنه
اطهر
من نمیتونم‌درخواست خرید بدهم‌تنها این کتاب هست که نمیشه خریدش همش میگه مشکلی پیش امده
صدیقیان
کتاب عالی و جامع و صرفا برای معلم نیست برای پدر و مادرها هم هست چون پدر و مادر اولین معلم بچه ها هستن و نکاتی در کتاب هست که اگر بهش دقت بشه مسیر زندگی انسان اصلاح میکنه
کاربر ۳۲۰۷۵۷۲
روش تربیت دهه ی پنجاه معرفی میکنه، من نمیفهمم اصلا این کتاب باید صوتی بشه!!!! باورم نمیشه از روش های تربیتیش تنبیه بدنی و قهر و تهدید بود، خیلی عادی اینارو میگه، گفتم چاپ سیزدهم داشته پس کتاب خوبیه نگو دولتی چاپ شده
صادق برزگری
کاش قبل نقد،نگاه جامع ایشون رو میفهمیدیم
شب دخت
در ضمن کودک منظور کودک بالای هفت سال است وگرنه زیر هفت سال تنبیه بدنی ندارد.
شب دخت
گاهی اوقات تنبیه بدنی در صورتی که قبلاً کودک از محبت سرشار شده باشد لازمه تربیت است. وقتی کودک از قبل از محبت سرشار شده باشد کوچکترین ضربه ای برایش سهمگین می آید و میگوید چه شده که پدر از من ناراحت شده است.این هم شرط است که نه سرخ شود نه کبود نه اینکه بچه را سیاه و کبود کند. فقط بابت هشدار است.ضربه ای آرام. این هم نیست که برای هر اشتباهی تهدید یا تنبیه بدنی کارساز باشد بلکه به عنوان آخرین روش استفاده میشود.
صفحه قبل۱صفحه بعد