دانلود و خرید کتاب طراحی محصول موفق بیل هالینز ترجمه محرم قهرمانی درویش
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب طراحی محصول موفق اثر بیل هالینز

کتاب طراحی محصول موفق

معرفی کتاب طراحی محصول موفق

کتاب طراحی محصول موفق اثر بیل هالینز و استوارت پارک یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته طراحی صنعتی است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب طراحی محصول موفق را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران طراحی صنعتی مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

ینیسه
۱۴۰۲/۰۳/۲۰

طاقچه گرامی باید کتاب را معرفی کند نه بیانیه تبلیغاتی عریض و طویل برای دانشگاه سمنان و مدیرانش صادر کند

Mitra
۱۴۰۱/۰۹/۱۱

محتوای کتاب خوبه برای طراحان و مدیران محصول و صاحبان کسب و کار. اما ترجمه روان و خوبی نداره. بعضی مطالب به دلیل ترجمه تحت اللفضی، گنگ و نامفهوم است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۷٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۲۷۴ صفحه

حجم

۷٫۸ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۲۷۴ صفحه

قیمت:
۳۳,۰۰۰
تومان