با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب پرورش تیلاپیا اثر سارا مهدی‌زاده‌مود

دانلود و خرید کتاب پرورش تیلاپیا

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پرورش تیلاپیا  نوشته  سارا مهدی‌زاده‌مود  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دیگران دریافت کرده‌اند

معرفی کتاب پرورش تیلاپیا

کتاب پرورش تیلاپیا اثر سارا مهدی‌زاده مود یکی از کتاب‌های تخصصی انتشارات دانشگاه سمنان برای دانشجویان و پژوهشگران رشته پرورش آبزیان است.

انتشارات دانشگاه سمنان با بهره گیری از حدود ۵۰۰ نفر هیات علمی در دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی مختلف خود مفتخر به تالیف و ترجمه بیش از ۱۰۰۰۰۰ صفحه محتوای آموزشی در بیش از ۳۰۰ عنوان کتاب چاپی بوده و در تولید و توسعه هرچه بیشتر علوم و فنون نوین در ایران عزیز تلاش می‌نماید.

بیش از ۵ عنوان از کتاب‌های اساتید هیات علمی این دانشگاه به چاپ سوم رسیده و بیش از ۳۰ عنوان نیز چاپ دوم خود را پشت سر گذاشته‌اند و به عنوان مراجع علمی و آموزشی در دانشگاه‌های کشور مورد استفاده علم آموزان قرار گرفته‌اند.

این انتشارات در راستای ترویج علم و فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی موفق به چاپ بیش از ۲۰ عنوان کتاب در زبان‌های عربی، انگلیسی و فرانسوی شده و تلاش‌ها در راستای صادرات علمی همچنان ادامه داشته و خواهد داشت.

کتاب‌های انتشارات دانشگاه سمنان همگی ویژگی‌های برجسته‌ای همچون تالیف و ترجمه توسط کادر علمی مجرب و بنام، همکاری با مولفین و مترجمین غیر دانشگاهی، بهره‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت چاپ و رعایت اصول و استانداردهای نگارشی و ادبی هستند.

خواندن کتاب پرورش تیلاپیا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمامی دانشجویان و پژوهشگران رشته پرورش آبزیان مخاطبان این کتاب‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
deniro
۱۴۰۰/۰۴/۱۹

لطفاً بی نهایت

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۵۹ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۹
شابک‭ ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۵۹-۴
تعداد صفحات۳۵۹صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۳/۰۹
شابک‭ ۹۷۸-۶۰۰-۷۰۶۵-۵۹-۴