با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
معجزه

دانلود و خرید کتاب معجزه

۴٫۵ از ۳۹ نظر
۴٫۵ از ۳۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب معجزه  نوشته  راندا برن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب معجزه

«معجزه» یکی از مجموعه کتاب‌های راندا برن( -۱۹۴۵)، نویسنده استرالیایی کتاب‌های انگیزشی و نیروی تفکر است. در بخشی از کتاب به نام «روزی جادویی داشته باش» می‌خوانیم: «برای آن که شاهد جادویی‌ترین روز زندگی خود باشی، بهتر آن است که پیش از شروع کردن روز خود، شاکر موهبتِ چنین فرصتی باشی! اگر می‌خواهی روزی جادویی داشته باشی، فقط کافی‌ست برنامه‌های خود را مرور کنی و پیش از انجام هر کدام از آن‌ها، عبارت جادویی سپاسگزارم را بر زبان جاری کنی. این کار اساسی، فقط چند دقیقه از وقت تو را می‌گیرد، اما در زندگی تو تحولی شگرف ایجاد می‌کند. اگر پیش از شروع روز خود شاکر روز خود باشی، بر اساس قانون جذب، روزی جادویی خلق خواهی کرد؛ هنگامی که پیشاپیش خدا را به خاطر تجربه‌های خوب آن روز خود شکر می‌کنی، خدا نیز موهبت آن تجربه‌های خوب را به تو عطا می‌کند. اگر بر این باور نیستی که قدرت آن را داری که کمّ و کیف روز خود را تعیین کنی، درباره‌ی روزی فکر کن که با حال بد از خواب بیدار شدی و با همان حال به سر وقت روز خود رفتی. در آن روز، مدام بد می‌آوردی و از همه‌چیز گله‌مند بودی. تنها دلیل بد بودن آن روز تو حال بد تو بوده است. حال بد تو باعث شد آن روز مدام بد بیاوری. با حال بد ازخواب بیدار شدن نیز بی‌علت نیست. اگر با فکر یا گرایشی منفی به خواب بروی، صبح با حال بد از خواب بیدار می‌شوی. به همین دلیل است که شب گذشته سنگ جادویی را تمرین کردی. این تمرین، اطمینان می‌دهد که تو با فکرها و گرایشی مثبت به خواب بروی. تمرین سنگ جادویی در شب، به همراه برشمردن نعمت‌ها و موهبت‌های زندگی در صبح، تضمین می‌کنند که تو با حالی خوب و خوش به سروقت امروز خویش بروی.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۷)
mahanzarif
۱۳۹۷/۰۹/۱۲

فوق العاده کتاب تاثیر گذاریه.حتما پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.ترجمه هم عالیه

M.J
۱۳۹۹/۰۲/۰۶

کتاب خیلی خوبیه به آدم کمک میکنه تا روحیه ی بهتری داشته باشه خلاصه این کتاب اینکه یه سری کارهاس که باید توی ۲۸ روز انجام بدی و براساس قانون جذبه اصلا سخت نیس من از اون موقع که این

- بیشتر
elaheh
۱۳۹۶/۱۰/۱۶

سلام ممنونم ازتموم کسانی که برای ترجمه این کتاب تلاش کردن این کتاب فوقالعاده زیبا وروح بخشه من تموم نوشته هاشو با یقین وباور کامل مطالعه کردم وبارضایت کامل بگم که بهترین کتابی بود که میخوندم. البته این کتاب به همراه کتاب قهرمان معرفی یکی

- بیشتر
Emmet Sanders
۱۳۹۸/۱۱/۱۹

کتاب فوق العاده ای بود

کامران
۱۳۹۹/۰۹/۰۵

ترجمه ی کتاب به زیبایی مطلب را در جای جای کتاب رسونده...اتفاق زیبایی که در حین مطالعه کتاب رخ میده اینه که احساست عالی میشه و مدارت، روحیت، ذهنت اوج میگیره... به زندگی با دید مثبت می نگری و علاقت

- بیشتر
فرید
۱۳۹۵/۰۸/۲۶

خدای من، سپاسگزارم راندا برن، سپاسگزارم طاغچه،سپاسگزارم مترجم عزیز، سپاسگزارم خداوند، تمام زندگیم پر از اعجاز شده، من سالها خودم رو سرزنش میکردم و دیگران را مقصر زندگی ام میدانستم اما حالا متوجه شدم که هر اتفاقی که برام افتاده خواست

- بیشتر
📓میرزا رضا📚
۱۳۹۷/۰۶/۱۱

این کتاب بی نظیر و یه کتاب مقدس علم گنج است و کلید آن عمل است

Fatima
۱۳۹۶/۰۲/۱۰

اینچنین کتابهایی با موضوع شکرگزاری بسیار بسیار بسیار مفید و اثر بخشن از اینکه این کتاب رو تونستم اینجا پیدا کنم خیلی خوشحال شدم ، اما اگر با ترجمه ی نفیسه معتکف رو هم میزاشتین خیلی عالی تر میشد در

- بیشتر
zahra
۱۳۹۶/۰۵/۱۰

عااالیههه این کتاب، شادیو دوباره به زندگیم برگردوند البته من یه ترجمه ی دیگه شو خونده بودم 👌👌

Star
۱۳۹۹/۰۵/۱۴

عالی هست حتما بخونید.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۳)
قرآن کریم نیز بر شُکر نعمت‌ها تأکیدی بسیار دارد: وَاِذْتَأذَّنَ رَبُّکمْ لَئِن شَکرْتُمْ لَأَزِیدَنَّکمْ وَلَئِن کفَرْتُمْ اِنَّ عَذَابِی لَشَدِیدٌ. ابراهیم، ۷. و (به خاطر بیاورید) زمانی که پروردگارتان اعلام فرمود: «اگر شکرگزاری کنید، نعمت شما را افزون کنم و اگر کفران نعمت کنید، مجازات من سخت است. »
📓میرزا رضا📚
تو بارها شنیده‌ای که گفته‌اند: «هر کسی آن دِرَوَد عاقبتِ کار که کشت»، «هرچه کنی به خود کنی، گر همه نیک و بد کنی»، «با هر دست که بدهی، با همان دست می‌گیری»
علی
فرمولِ جادو: «علم گنج است. کلید این گنج، عمل است. »
📓میرزا رضا📚
سپاسگزارم پُلی‌ست بر فرازِ جایی که هم‌اکنون هستی و جایی که آرزو داری باشی.
Star
«هر آن‌کس که شُکر دارد، به او بیشتر داده خواهد شد و او در نعمت غرق خواهد شد. هر آن‌کس که شُکر ندارد، حتی آنچه دارد نیز از او ستانده خواهد شد. »
علی
وِردِ جادو: ۱. سپاسگزارم را آگاهانه بر زبان جاری کن. ۲. هر چه بیشتر و آگاهانه‌تر سپاسگزارم را بر زبان جاری کنی، نعمتت افزون‌تر می‌شود. ۳. احساس سپاس و امتنان تو هر چه ژرف‌تر و آگاهانه‌تر باشد، وفور و فراوانی بیشتری را در زندگیت تجربه می‌کنی.
📓میرزا رضا📚
فکرها و احساسات تو نیز از جنس انرژی‌اند
علی
«صبحگاهان، هنگامی که از خواب برمی‌خیزی، به خاطر نور صبحگاهی شُکرگزار باش، به خاطرِ صبحی دیگر و فرصتی دیگر برای زندگی کردن. به خاطرِ غذایی که می‌خوری و آبی که می‌نوشی، و نیز به خاطر شور و مستیِ زیستن، شُکرگزار باش. اگر احساس می‌کنی که هیچ دلیلی برای شُکر و سپاس و امتنان نداری، اِشکال از توست. »
یوسف
شُکر تو آهن‌رُباست، و هر چه شاکرتر باشی نعمت بیشتری را جذب خود خواهی کرد. این یک قانون عام است!
yamur
فرمولِ جادو: «علم گنج است. کلید این گنج، عمل است. » ابن خلدون (۱۴۰۶ ـ ۱۳۳۲) عالم برجسته‌ی مسلمان و صاحب کتاب مقدمه اسطوره‌ها و افسانه‌های قدیمی می‌گویند برای جادو کردن، ابتدا باید وِرد آن را دانست. برای بهره‌مندی از جادوی سپاس و امتنان، ابتدا باید بلد باشی بگویی: سپاسگزارم. نمی‌توانم بگویم که بر زبان راندنِ سپاسگزارم تا چه اندازه برای زندگیت اهمیت دارد. برای زیستن بر اساس احساس سپاس و امتنان، برای تجربه‌ی جادوی زندگی، باید سپاسگزارم وِردِ دایمی زبان تو باشد. سپاسگزارم پُلی‌ست بر فرازِ جایی که هم‌اکنون هستی و جایی که آرزو داری باشی.
elham

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۰۹۵-۸
تعداد صفحات۲۷۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۳/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۰۹۵-۸