با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هانسل و گرتل

دانلود و خرید کتاب هانسل و گرتل

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هانسل و گرتل  نوشته  می‌می‌ ساموئل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هانسل و گرتل

کتاب هانسل و گرتل نوشته می‌می‌ ساموئل است که با ترجمه بنفشه کاظمی منتشر شده است. کتاب هانسل و گرتل با تصاویر جذاب و داستانی خیالی کودک را به دنیای قصه‌ها می‌برد.

درباره کتاب هانسل و گرتل

مدتها پیش، هیزم‌شکنی با دو فرزند و نامادریشان زندگی می‌کرد. اسم پسر، هانسل و اسم دختر، گرتل بود. هیزم شکن و خانوادهاش فقیر بودند و غذای کمی برای خوردن داشتند. گاهی اوقات آنها حتی چند روز گرسنه می‌ماندند. یک شب، مرد هیزم‌شکن در مورد نگرانی‌هایش با همسرش صحبت کرد. او نگران بود آنها غذای کافی برای خوردن نداشته باشند. زن هیزم‌شکن خیلی بی‌رحم بود. او به همسرش گفت: فردا صبح زود، ما به بچه‌ها یک تکه نان می‌دهیم و آنها را در جنگل رها می‌کنیم.ِ مرد هیزم‌شکن از شنیدن حرف‌های همسرش غافلگیر و متعجب شد و مخالفت کرد. هانسل و گرتل حرف‌های پدر و نامادریشان را شنیدند. هر دوی آنها از شنیدن نقشه نامادری‌شان خیلی ناراحت شدند. هنگامی که پدر و نامادری هانسل و گرتل به خواب رفتند، هانسل در خانه را باز کرد و آرام بیرون رفت. ماه روی سنگ‌ریزه‌های سفید روی زمین می‌تابید و سنگریزه‌ها زیر نور ماه می‌درخشیدند. هانسل به سرعت سنگریزه‌ها را از روی زمین برداشت و جیب‌هایش را پر از سنگریزه کرد. صبح روز بعد، نامادریشان آمد و آنها را بیدار کرد. او به هانسل و گرتل یک تکه نان داد و به آنها گفت که آن تکه نان را نخورند. بعد پدر و نامادری هانسل و گرتل از آنها خواستند به دنبالشان به جنگل بروند. با وجود اینکه بچه‌ها از نقشه نامادریشان باخبر بودند، ولی نمی‌توانستند کاری انجام دهند. آن‌ها نمی‌دانستند چه سرنوشت عجیبی در انتظارشان است.

خواندن کتاب هانسل و گرتل را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به قصه پیشنهاد می‌کنیم.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
she she
۱۴۰۰/۰۵/۲۸

حرف ندار هومن بخونین🌷🌷🌷🌷🌷🌷

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۵-۹
تعداد صفحات۱۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۴۲۸-۸۵-۹