فصول منتخب عفونی مندل (2020)

دانلود و خرید کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020)

مجموعه‌ای کامل از فصول به همراه سوالات ارتقاء و بورد تخصصی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020)  نوشته  عالیه خباز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020)

کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020) نوشته عالیه خباز، مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به پزشکی پایه است که نکته‌های تخصصی این رشته را جمع‌آوری کرده. این کتاب شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020)

مؤسسه رزیدنت یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020) با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020) مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه کتاب فصول منتخب عفونی مندل (2020) برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
پدرام کریمی
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

این کتاب خوبه اما بعضی از قسمت های کتاب کلمات جا افتاده و چاپ نشده و دلیلش هم اینکه احتمالا اون کلمات با رنگ دیگری نوشته شده. ای کاش کتب مربوط به رشته داروسازی نظیر فارماکولوژی کاتزونگ ، درسنامه جامع درمانشناسی

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۳-۰
تعداد صفحات۳۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۹۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۱/۱۴
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۶۵۹-۰۳-۰