با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
این جا مال من است

دانلود و خرید کتاب این جا مال من است

۲٫۸ از ۴ نظر
۲٫۸ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب این جا مال من است  نوشته  ژروم رویی لیر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب این جا مال من است

کتاب این جا مال من است داستانی از ژروم رویی لیر است که با ترجمه بهمن رستم آبادی می‌خوانید. این داستان تصویری و زیبا، درباره کودکی است که جایی را برای خودش مشخص کرده است و به هیچ موجودی اجازه نمی‌دهد به آنجا، محدوده مخصوصش وارد شود...

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که در سال ۱۳۴۴ پایه‌گذاری شد، گسترده‌ترین شبکه کتابخانه‌های کودکان و نوجوانان را دارد و از برجسته‌ترین تولیدکنندگان کتاب کودک است. این سازمان علاوه بر کتاب، محصولات فرهنگی دیگری مانند فیلم و سرگرمی‌های سازنده و موسیقی نیز برای کودکان تولید می‌کند.

درباره کتاب این جا مال من است

این کتاب یک داستان جذاب دارد که به وسیله تصاویر روایت می‌شوند. متن کتاب بسیار کوتاه است اما تصاویر آنچنان گویا هستند که نیازی هم به متن احساس نمی‌شود. 

داستان درباره کودک کوچکی است برای خودش محدوده‌ای مشخص می‌کند. خط می‌کشد و می‌گوید: این جا مال من است. به این ترتیب به هیچ موجودی اجازه نمی‌دهد که وارد محدوده‌اش شود. او در جای مخصوص خودش، به آرامی زندگی می‌کند اما کم‌کم چیزی او را اذیت می‌کند. او تنهاست و هیچ دوستی ندارد. آیا می‌تواند کاری کند که به این وضعیت خاتمه دهد؟

این داستان را می‌توانید همراه با کودکان بخوانید و از آن‌ها بخواهید تا راوی ماجرا باشند و قصه را تعریف کنند. بدون شکل، نگاه آن‌ها به ماجرا شگفت‌زده‌تان می‌کند. 

کتاب این جا مال من است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب این جا مال من است یک کتاب عالی است که به خردسالان اهمیت دوستی، آشنایی با دیگران و شریک شدن را می‌آموزد. والدین و مربیان نیز می‌توانند از محتوای عالی این کتاب برای طرح درس یا گفتگو با کودکان استفاده کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۵۱۴-۸
تعداد صفحات۲۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۳۹۱-۵۱۴-۸