با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت جذبه

دانلود و خرید کتاب قدرت جذبه

چگونه دیگران را به خود جذب کنیم؟

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت جذبه  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت جذبه

کتاب قدرت جذبه نوشته برایان تریسی و ران آردن است. این کتاب به این می‌پردازد چگونه دیگران را به خود جذب کنیم و بتوانیم با رفتارمان بر دیگران تاثیر بگذاریم.

درباره کتاب قدرت جذبه

رازهای افراد خوش صحبت و مشهور اصلاً راز نیستند؛ این رازها روش‌های ساده ثابت شده‌ای برای تعامل با دیگران هستند که باعث می‌شوند افراد با شما ارتباط برقرار کرده و پیام‌تان را دریافت کنند. در نتیجه، آنها بیش از پیش تحت‌تأثیر قرار می‌گیرند، از شما خرید می‌کنند، وارد روابط تجاری و خصوصی با شما می‌شوند و نظر مثبتی نسبت به شما پیدا می‌کنند. 

توانایی شما برای این که فردی با جذبه و کاملاً دوست‌داشتنی و خوش‌رو باشید، بیش از هر خصوصیت دیگری درهای موفقیت را به روی‌تان خواهد گشود. بیشتر مردم شما را دوست داشته و رفتار صمیمانه‌ای با شما خواهند داشت، تمایل آنها به دیدار شما بیشتر می‌شود، به صحبت‌های شما گوش می‌دهند، در جمع شما حضور پیدا کرده و شما را به جمع خود دعوت می‌کنند. با آموختن حقایق ساده درباره جذبه و تمرین تکنیک‌هایی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، می‌توانید تأثیرگذاری و بهره‌مندی از تعاملات خود با دیگران را به طور چشمگیری افزایش دهید، از خانواده خود شروع کنید و آن را به تمامی افرادی که ملاقات می‌کنید، گسترش دهید. شما موفق‌تر خواهید بود، درآمد بیشتر، پیشرفت سریع‌تر و فروش بیشتری خواهید داشت، در اکثر مذاکرات پیروز خواهید شد و هنگام برخورد با دیگران قانع‌کننده‌تر و بانفوذتر خواهید بود.

کتاب قدرت جذبه درباره جذابیت صحبت می‌کند. این کتاب به ما کمک می‌کند تا بدانیم به عنوان یک خانم یا آقا با انجام چه رفتارهایی می‌توانیم جذاب باشیم. این کتاب در تمام زمینه‌ها به شما کمک می‌کند، جذابیت صرفا برای روابط شخصی اهمیت ندارد شما با یک جذبه خاص و تاثیرگذار می‌توانید در پوزیشن شغلی خودتان هم پیشرفت کنید و بر دیگران تاثیر بگذارید این جذبه کاملا با رفتار شما ارتباط مستقیم دارد و کمک می‌کند در هر موقعیتی خودتان را به دیگران ثابت کنید. با این کتاب به جذابیت به عنوان یک مهارت شخصی روبه‌رو می‌شوید و می‌توانید در هر موقعیتی از آن استفاده کنید و موفق شوید. این کتاب به شما کمک می‌کند در تمام مراحل زندگی از دیگران یک قدم جلوتر باشید. 

خواندن کتاب قدرت جذبه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که می‌خواهند در زندگی و شغل جذابیت داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم.

درباره برایان تریسی

برایان تریسی در ۵ ژانویه‌ی ۱۹۴۴ در کانادا متولد شد. خانواده‌ی آن‌ها وضعیت مالی خوبی نداشتند و او از همان ابتدای زندگی مزه‌ی فقر را چشیده بود. برایان تریسی در سال‌های جوانی خود به سرتا سر دنیا سفر کرد. با کارهای کم درآمدی که او داشت، این سوال به ذهنش رسید که چرا نمی‌تواند موفق باشد و همیشه بقیه از او موفق‌تر هستند؟ بنابراین تمام آموخته‌هایش در زمینه‌ی کاری‌اش، یعنی مدیریت و فروش را گردآوری و تدوین کرد. با این کار توانست ساختار دقیقی برای فروش و مدیریت فروش بنا نهد. در حال حاضر برایان تریسی یکی از مشهورترین افراد در زمینه مشاوره مدیریتی و توسعه منابع و نیروی انسانی است.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
مهدی
۱۴۰۰/۰۵/۰۴

محتوایی شبیه به کتاب آیین دوستیابی داره، اینجور کتابارو هرچقدر هم بخونیم کمه. مهارت ارتباط موثر چیزیه که خیلیامون بلد نیستیم و این کتاب تو این زمینه خیلی کمکمون میکنه. به همه پیشنهاد میکنم یه دور این کتاب رو بخونن.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۱-۶۹-۵
تعداد صفحات۱۸۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۱۹
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۱-۶۹-۵