با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت قلب

دانلود و خرید کتاب قدرت قلب

هدف اصلی زندگی‌ات را پیدا کن

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت قلب  نوشته  بپتیست دو پاپا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدرت قلب

کتاب قدرت قلب اثری از بپتیست دو پاپا و ترجمه نفیسه معتکف است. او در این کتاب به شما کمک می‌کند تا هدف اصلی زندگیتان را پیدا کنید و در مسیری قدم بردارید که خوشحالی و شادی و آرامش را برایتان به ارمغان می‌آورد.

درباره کتاب قدرت قلب

بپتیست دو پاپا برای نوشتن کتاب قدرت قلب سفری به دور دنیا کرد و با بسیاری از بزرگان زمینه‌های مختلف دیدار کرد. او درباره داستان نوشته شدن کتاب توضیح می‌دهد که زمانی بعد از فارغ التحصیلی‌اش، دور یک پیشنهاد کاری آبرومند با درآمد بالا در زمینه حقوق و وکالت را خط کشید چرا که چیزی نبود که قلبش با آن خوشحال باشد و از صمیم قلب آن را بخواهد. او مدتی را به دنبال شغلی می‌گردد که خوشحالش کند اما در نهایت با دیدن ویدیویی از مصاحبه اپرا وینفری با اکهارت تول زندگی‌اش تغییر می‌کند. 

او با افراد زیادی از جمله ایزابل آلنده، مایا آنجلو، دیپاک چوپرا، پائولو کوئیلو، اکهارت تول، نیل دونالد والش و ... دیدار کرد و درس‌هایی را درباره قدرت قلب از آنان فرا گرفت. 

قلب هر انسانی قدرت‌های بسیاری دارد. از میان این قدرت‌ها می‌توان به حس ششم، قصد و نیت، شکرگزاری، بخشش، انعطاف پذیری و از همه مهم‌تر عشق اشاره کرد. اگر منبع این قدرت‌ها را در وجود خودمان پیدا کنیم و بتوانیم با آن ارتباط برقرار کنیم، می‌توانیم استعدادهای نهفته خود را کشف کنیم و ارتباطاتمان را متحول کنیم. 

قدرت قلب به شما کمک می‌کند تا هدف زندگی‌تان را پیدا کنید. رسالتی که برای انجام آن خلق شده‌اید. همان چیزی که به شما احساس آرامش و مفید بودن می‌دهد و کمکتان می‌کند تا زندگی را طوری زندگی کنید که دوست دارید. از آن لذت ببرید و این آگاهی را به دیگران نیز انتقال دهید.

کتاب قدرت قلب را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

قدرت قلب برای تمام کسانی است که به دنبال هدف زندگی خود می‌گردند. این کتاب مانند یک راهنما به شما کمک می‌کند تا کار و هدفی را پیدا کنید که عمیقا به آن عشق می‌ورزید و رسالتتان در این دنیا است. این کتاب که در دسته بندی کتاب‌های حوزه موفقیت، خودشناسی و خودیاری قرار می‌گیرد به شما کمک می‌کند تا از فرصت زندگی کردن که تنها یک بار برای هر کسی پیش می‌آید، نهایت استفاده را ببرید.

درباره بپتیست دو پاپا 

بپتیست دو پاپا در سال ۱۹۷۷ در شهر برشات، بلژیک متولد شد. او یک کاشف معنوی، نویسنده و فیلم‌ساز است. دو پاپا در هلند در مدرسه حقوق تحصیل کرده بود. بعد از اینکه درسش تمام شد، پیشنهادهای شغلی خوبی گرفت اما تصمیمش این نبود که در این رشته فعالیت کند. او به دنبال هدف دیگری می‌گشت. پیدا کردن هدف اصلی زندگی خودش و کمک به دیگران برای اینکه آنان هم هدف خود را پیدا کنند. 

بپتیست دو پاپا برای نوشتن اثر مهشورش، قدرت قلب به سراغ آموزگاران، دانشمندان، نویسندگان و ... بزرگان زمینه‌های مختلف رفت و با آنان صحبت کرد. این مصاحبه‌ها و دیدارها به ساخته شدن فیلم او و نوشته شدن کتابش منجر شد. علاوه بر این سبب شد تا پیوندهای دوستی عمیقی میان او و برخی از مصاحبه شوندگانش مانند، گری زوکاو، میای آنجلو، ایزابل آلنده و ... به وجود آید. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۶-۰۴۱-۹
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۳۶-۰۴۱-۹