با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب تکنیک های رهبری ۲ اثر سعید سهیلی

دانلود و خرید کتاب تکنیک های رهبری ۲

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تکنیک های رهبری ۲  نوشته  سعید سهیلی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تکنیک های رهبری ۲

مجموعه کتاب تکنیک های رهبری نوشته سعید سهیلی است. این مجموعه به شما یاد می‌دهد چطور بتوانید در موقعیت‌های مختلف زندگی همه‌چیز را عاقلانه و هوشمندانه هدایت کنید و به نتیجه‌ای که می‌خواهید برسید.

درباره مجموعه کتاب تکنیک های رهبری

هر انسانی برای پیشرفت و موفقیت در زندگی باید در چهار زمینه مهارت کافی داشته باشد: ارتباطات، برنامه‌ریزی، خلاقیت و رهبری. این کتاب مختصر و مفید است چون زندگی همه ما پرمشغله شده است و دیگر وقت خواندن کتاب‌هایی با حجم زیاد را نداریم، ضمن این که مقدار اطلاعاتی که همه‌روزه به ما عرضه می‌شوند، به قدری زیاد است که فرصت ورق زدن همه آنها را هم نخواهیم داشت، چه رسد به خواندن آنها. کتاب‌های تکنیک‌ های رهبری ۱ و تکنیک های  رهبری ۲ به صورت خلاصه بهترین اطلاعات را برای شما بازگو می‌کند.

این کتاب میزان اطلاعاتی که در ۳۰ سال گذشته تولید شده است، بیشتر از مقداری است که از ۵۰۰۰ هزار سال پیش تا ۳۰ سال پیش تولید شده است. کتابی که به طور فشرده، اطلاعات لازم برای تبدیل شدن به یک رهبر موفق را در اختیار خواننده قرار می‌دهد و عصاره بیش از سی سال تجربه و تحقیق در کار رهبری است. در این کتاب مهم‌ترین و کاربردی‌ترین نکات مربوط به رهبری و مدیریت را در اختیار خوانندگان گذاشته‌ است.

ابتدا رهبری را در این کتاب تعریف می‌کنیم و صفاتی که لازمه یک رهبر شایسته است، عنوان می‌شوند. در نهایت اثرات رهبری بر زندگی‌مان و افرادی که رهبری آنها با ماست مورد بررسی قرار می‌گیرند. یکی از اهداف اصلی این کتاب این است که به خواننده کمک کند توان رهبری خود را بالا برده و موفقیت‌های بیشتری در امور شخصی و سازمانی به دست بیاورد. اگر قصد دارید، کار جدیدی را شروع کنید، اگر مصمم هستید فرزندان خود را توانمند و با اعتماد به نفس تربیت کنید و خلاصه این که اگر می‌خواهید در این دنیا موفق شوید، یکی از نخستین گام‌ها آن است که سطح رهبری خود را بالا ببرید.

خواندن کتاب تکنیک های رهبری ۲ را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی موفق پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب تکنیک های رهبری ۲

ساماندهی وقت و اولویت‌بندی کارها

یادتان باشد که کار کردن بیش از حد، هنر خاصی نیست. شما باید بتوانید با فکر و به اندازه کار کنید، نه بیش از اندازه و بدون ترتیب.

هر رهبری باید بتواند چند کار مهم را با هم پیش ببرد و در مجموعه خود هدایت کند، اما بدون اولویت‌بندی، قطعاً یکی فدای دیگری خواهد شد، یا این که اصلاً هیچ کدام به نتیجه مورد نظر نخواهند رسید.

یکی از اولین کارهایی که باید انجام دهید، اولویت‌بندی کارهای‌تان است. همین الان چند دقیقه وقت بگذارید و کارها و پروژه‌هایی را که در دست دارید، روی کاغذ بیاورید.

کارهای بسیار مهم و فوری که عقب انداختن آنها غیرقابل جبران است و شخص دیگری هم نمی‌تواند به آنها رسیدگی کند را به عنوان کارهای بسیار مهم طبقه‌بندی کنید و یک برنامه‌ریزی زمانی برای اتمام آنها در نظر بگیرید.

هر قسمتی از کار را که شخص دیگری نیز می‌تواند انجام دهد، سعی کنید به او محول کنید.

یک رهبر، هر چه قدر بتواند کارهای دست و پاگیر خود را به دیگران محول کند، می‌تواند وقت بیشتری برای خلاقیت و پرداختن به امور دیگر صرف نماید.

کارهای مهمی که می‌توان کمی دیرتر به آنها پرداخت، یا برای اتمام آنها وقت بیشتری وجود دارد را در رده دوم اولویت خود بنویسید، برای اتمام آنها زمانی را تعیین کنید و در لیست برنامه‌های روزانه یا هفتگی خود زمانی را برای پرداختن به آن اختصاص دهید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۱۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۶/۲۵
شابک۹۶۴-۵۱۵-۰۱۹-۱
تعداد صفحات۱۱۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۶/۲۵
شابک۹۶۴-۵۱۵-۰۱۹-۱