با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۳۶۵ گام به سوی موفقیت

دانلود و خرید کتاب ۳۶۵ گام به سوی موفقیت

۳٫۳ از ۴ نظر
۳٫۳ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۳۶۵ گام به سوی موفقیت  نوشته  آنتونی رابینز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۳۶۵ گام به سوی موفقیت

کتاب ۳۶۵ گام به سوی موفقیت کتابی از آنتونی رابینز با ترجمه نفیسه امیرحسینی است. این کتاب به ما کمک می‌کند تا رویاهای سرنوشت‌سازی برای خود بسازیم و به دنبال رسیدن به خواسته حقیقی خود باشیم. 

نویسنده در این کتاب به ما کمک می‌کند تا در گام اول با روياهای سرنوشت‌ساز آشنا شویم، قدم بعدی پیدا کردن خواسته حقیقی است که در زندگی به دنبال آن هستیم. ما یاد می‌گیریم که چطور درد، ناراحتی، لذت و خوشحالی، حالات روحی و مغزی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند و ما چگونه می‌توانیم قدرت ساختن رویاهایمان را دوباره به دست بیاوریم و باورهای اشتباهمان را تخریب کنیم.

کتاب ۳۶۵ گام به سوی موفقیت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب برای تمام دوست‌داران کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری، جذاب است. 

درباره آنتونی رابینز 

آنتونی رابینز نویسنده، سخنران، مربی و بازیگر آمریکایی است. او که یکی از مشهورترین نویسندگان و سخنرانان انگیزشی در جهان است، اصرار دارد به جای سخنران انگیزشی، مربی منتهای کارایی نامیده ‌شود. آنتونی رابینز در ۲۹ فوریه ۱۹۶۰ در شمال هالیوود در کالیفرنیا در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمد. علاوه بر گرفتاری‌های مالی، بر اثر پرخوری، بیش از صد و بیست کیلوگرم وزن داشت، و به علت چاقی، دچار تنبلی، بی‌حالی و خواب‌آلودگی شده‌بود. اما در عین فقر و فلاکت، رویاها و آرزوهای جاه‌طلبانه‌ای داشت. اما در نهایت تصمیم گرفت با چاقی خود مبارزه کند. بدون استفاده از رژیم غذایی و عمدتا با شیوه‌های روانشناسی و کنترل فکر و ذهن و در مدت کمتر از دوماه پانزده کیلوگرم از وزنش را کم کرد. به همین ترتیب او توانست در بقیه‌ی زندگی‌اش هم به آرزوهایش برسد.

شهرت آنتونی رابینز در ایران به خاطر سلسله کتاب‌هایش در مورد موفقیت است، کتاب‌های «قدرت نامحدود» که در سال ۱۹۸۷ منتشر شد و کتاب «به سوی کامیابی» که در سال ۱۹۹۴ منتشر شده است از شناخته شده‌ترین کتاب‌های او در ایران است. علاوه بر این آنتونی رابینز در سال ۱۹۹۱ بنیادی غیرانتفاعی را به‌وجود آورد که هدف آن، کمک به کودکان عقب مانده، افراد بی‌خانمان، سالمندان و زندانیان است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۹۴۲-۹۴-۴
تعداد صفحات۲۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۰,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۴
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۹۴۲-۹۴-۴