با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رازهای قطعی کردن فروش

دانلود و خرید کتاب رازهای قطعی کردن فروش

حرفه‌ای بفروشید

۳٫۳ از ۳ نظر
۳٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رازهای قطعی کردن فروش  نوشته  زیگ زیگلار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب رازهای قطعی کردن فروش

کتاب رازهای قطعی کردن فروش نوشته زیگ زیگلار و ترجمه مهدی قراچه داغی اثری مفید برای فعالان حوزه فروش است و به آن‌ها می‌آموزد که چگونه به یک فروشنده حرفه‌ای  تبدیل شوند. 

این کتاب که ویراست دوم است، مزیتی به چاپ‌های دیگر دارد و آن این است که این جلد، مبحثی در خصوص تکنولوژی فروش هم دارد و روش‌های کسب مهارت در این زمینه را هم آموزش داده است. با به کار بستن راهنمایی‌های این کتاب به راحتی می‌توانید به فروش بالا دست پیدا کنید و از تمام ظرفیتتان در فروش استفاه کنید. 

کتاب رازهای قطعی کردن فروش را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب مطالب خواندنی و مفیدی برای تمام فروشندگان، مدیران فروش و بازاریابان دارد. 

بخشی از کتاب رازهای قطعی کردن فروش

فروشنده حرفه‌ای شدن کار می‌برد و باید زحمت فراوان کشید. باید بتوانید به‌جای فروختن، فروشنده بسازید. اگر می‌خواهید به همه توانمندی‌های بالقوه خود در فروش برسید، باید تلاش کنید و زحمت فراوان بکشید.

این مستلزم چیزی بیش از خواندن است، اما برای اینکه تا اندازه‌ای خیالتان را راحت کنم باید بگویم که یک‌بار خواندن این کتاب قطعاً ارزش فراوانی خواهد داشت. شما با خواندن این کتاب با نظرات، ایده‌ها و احساسات مختلف آشنا می‌شوید و چیزی را تقویت می‌کند که پیشاپیش احساس می‌کنید. شما با اصطلاحات قدرتمند و کلماتی آشنا می‌شوید که با آنچه قبلاً می‌شناختید قدرتمندتر کنار می‌آیند. شما قبل از اینکه برای اولین‌بار کتاب را بخوانید بر فروش خود می‌افزایید. شما با فراست روانی جدیدی آشنا می‌شوید که می‌فهمید چرا مشتریان این‌گونه به فروشندگان «واکنش» نشان می‌دهند.

این به‌خصوص اهمیت فراوان دارد، زیرا اگر بدانید چگونه کاری را انجام دهید و بعد این کار را بکنید، همیشه برای خود شغل و حرفه‌ای خواهید داشت. اما اگر بدانید چرا این کار صورت می‌گیرد، به رئیس یا سرپرست فروش تبدیل می‌شوید.

از همه این‌ها مهم‌تر، دربارهٔ فروش احساس و نگرشی پیدا می‌کنید که بلافاصله بر بهره‌وری شما و حرفهٔ شما در بلندمدت چیزی می‌افزاید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
مهدی بهرامی
۱۳۹۹/۱۰/۱۱

کسی چیزی فهمید از این کتاب به منم بگه لطفا.....

کاربر ۲۵۶۱۲۸۷
۱۳۹۹/۱۰/۱۸

توی اپلیکیشن کتابراه ۲۹ هزار تومنه

Ali Hashemi
۱۴۰۰/۰۵/۲۲

(لطفا این کتاب را در طاقچه بی‌نهایت قرار دهید.) . سپاس‌گزارم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۹,۹۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۰-۱۶۹-۲
تعداد صفحات۵۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۸۹,۹۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۲۲۰-۱۶۹-۲