با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فشار خون دامیز

دانلود و خرید کتاب فشار خون دامیز

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب فشار خون دامیز  نوشته  الن ال. روبین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فشار خون دامیز

کتاب فشار خون دامیز اثر الن ال روبین یکی از مجموعه کتاب‌های دامیز در زمینه سلامت است که آموزش‌هایی را درباره فشار خون به علاقه‌مندان می‌دهد.

آوند دانش نهادی فرهنگی است که در کنار انتشارات کتاب‌های فارسی در حوزه‌های متنوع، فراهم‌آوری محصولات انتشارات وایلی را نیز به شکلی گسترده انجام می‌دهد. این انتشارات از ابتدای سال ۱۳۹۱ با در پیش گرفتن برنامه‌ای مدون جهت انتشار کتاب به شکلی طبقه‌بندی‌شده و با رعایت قوانین جهانی کپی‌رایت، توانسته تصویری پررنگ‌تر از خود در بازار کتاب ایران به نمایش گذارد. طی دو دهه‌ی گذشته، نام آوند دانش اغلب مترادف با نام وایلی بوده است و این انتشارات با تهیه و توزیع به‌موقع بهترین‌ها از ناشران زیرمجموعه‌ی وایلی، خود را به عنوان یکی از تأمین‌کنندگان قابل اطمینان و برتر کتاب نزد دانشگاهیان و پژوهشگران کشور معرفی کرده است.

مجموعه کتاب‌های پرفروش دامیز آوند دانش، کتاب‌هایی آموزشی و راهنما برای یادگیری گام به گام مهارت‌های گوناگون و به دست آوردن اطلاعات در زمینه‌های مختلفی مانند کسب وکار، هنرهای گوناگون، سرگرمی، کامپیوتر، تغذیه و سلامت، زبان انگلیسی، مهارت‌های زندگی، روان‌شناسی، ادبیات، تاریخ و.... هستند.

کتاب فشار خون دامیز توضیح می‌دهد اگر درگیر فشار خون بالا هستید چطور باید فشار خون خود را کنترل کنید، تغییر شیوه زندگی چه تاثیری بر بیماری فشار خون بالا دارد و پیشرفت امروز علم درباره این بیماری به کجا رسیده است.

خواندن کتاب فشار خون دامیز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به سلامتشان اهمیت می‌دهند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۰۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۸-۴
تعداد صفحات۱۰۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۱۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۲۲-۱۸-۴