با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رمز و راز خبرنگاری کوله‌پشتی

دانلود و خرید کتاب رمز و راز خبرنگاری کوله‌پشتی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رمز و راز خبرنگاری کوله‌پشتی  نوشته  حسن قربانی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب رمز و راز خبرنگاری کوله‌پشتی

کتاب رمز و راز خبرنگاری کوله‌پشتی نوشته حسن قربانی است، نویسنده که خود سال‌ها در حوزه خبرنگاری فعالیت داشته است در ان کتاب به سراغ خبرنگاری کوله پشتی آمده است که هم اینک در بسیاری از نقاط دنیا مورد توجه قرار گرفته است.

درباره کتاب رمز و راز خبرنگاری کوله‌پشتی

 این روش خبرنگاری با توسعۀ فناوری‌های ارتباطی روز به روز گسترش می‌یابد و خود را به عنوان شیوه‌ای تازه در دنیای ارتباطات و به ویژه خبرنگاری و گزارشگری معرفی می‌کند. در کتاب رمزوراز خبرنگاری کوله‌پشتی نویسنده تلاش کرده است با استفاده از سه دهه تجربه در دنیای رسانه و ارتباطات و بهره گیری از نظر دیگر دست اندرکاران و فعالان رسانه، که به کار خبرنگاری اشتیاق نشان می‌دهند، ویژگی‌های خبرنگاری کوله پشتی، ماهیت و

چیستی آن، کاربردها و دیگر ابعاد این پدیده ارتباطی را بیان کند تا شاید در مسیر خطیر و سخت خبرنگاری و گزارشگری بتواند کمک و راهنمایی برای جوانان و مشتاقان فعالیت‌های ارتباطی در کشور باشد.

خواندن کتاب رمز و راز خبرنگاری کوله‌پشتی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به خبرنگاری پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
//دوست خوب کتاب ها//
۱۴۰۰/۰۴/۳۰

عالییییییییی🤩🤩🤩🤩 بهترین کتابی که توی عمرم درموردخبرنگاری خوندم. منی که اینقدر خبرنگاری رو دوست دارم به همه ی عاشقان خبرنگاری خوندن این کتاب رو پیشنهاد میکنم.😁😀

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۹۱۸-۸
تعداد صفحات۹۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۹/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۹۱۸-۸

تجربه بهتر در اپلیکیشن