با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مدیریت رفتار سازمانی

دانلود و خرید کتاب مدیریت رفتار سازمانی

کاربرد منابع انسانی

۴٫۲ از ۵ نظر
۴٫۲ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدیریت رفتار سازمانی  نوشته  پال هرسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب مدیریت رفتار سازمانی

کتاب مدیریت رفتار سازمانی، کاربرد منابع انسانی، نوشته پال هرسی و کن بلانچارد، اثری مفید برای فهم و هدایت رفتار انسان در سازمان‌ها ارائه می‌کند. این کتاب را با ترجمه علی علاقه بند می‌خوانید. 

درباره کتاب مدیریت رفتار سازمانی

کتاب مدیریت رفتار سازمانی اثری مفید است که با استفاده از جدیدترین یافته‌ها، مفاهیم و نظریه‌های علوم رفتاری نوشته شده است و به ارائه چارچوب مفهومی سودمندی برای فهم و هدایت رفتار انسان در سازمان‌ها می‌پردازد. این کتاب با تمرکز مطالعه رفتار در سازمان‌ها نوشته شده است و تاکید آن بر این است که اجزای اصلی سازمان را افراد تشکیل می‌دهند. بنابراین مطالعه ویژگی‌های روان‌شناختی، کنش متقابل فرد، انگیزش و رهبری برای هدایت و تغییر در یک سازمان، بسیار مفید است.

کتاب مدیریت رفتار سازمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

دانش‌آموختگان و دانشجویان رشته مدیریت و مدیران منابع انسانی این کتاب را خواندنی و مفید می‌یابند. 

بخشی از کتاب مدیریت رفتار سازمانی

مساله سرمایه گذاری

مانع عمده‌ای که بر سر راه کاربرد عملی علوم رفتاری قراردارد، تخصیص پول اندک برای تحقیق در این علوم از سوی مؤسسات دولتی و غیردولتی است. مثلاً در امریکا از هر سی دلاری که صرف تحقیق و توسعه می‌شود فقط یک دلار آن به زمینه‌های علوم رفتاری اختصاص دارد. بقیه صرف تحقیق در «علوم سخت » برای توسعه «چیزها» می‌شود. با این وصف، در زمینه تحقیق در علوم رفتاری باید اقداماتی بیش از صرف پول معمول شود. کمک‌های مالی برای حمایت از کاربرد عملی این تحقیقات نیز مورد نیاز است. این موضوع مخصوصاً از این لحاظ اهمیت دارد که مدیران، صرف‌نظر از نوع سازمانی که اداره می کنند، برای اثربخش بودن، علاوه بر دانش جوانب فنی کار، باید مهارت های انسانی را نیز بیاموزند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کاربر ۳۱۳۷۸۱۶
۱۴۰۰/۰۲/۱۱

من این کتاب را خریداری کردم ولی نتونستم دریافت کنم باید چه کار کنم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۳ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۶۵/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۰-۰۱۱۸-۹
تعداد صفحات۲۲۳صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۶۵/۰۸/۱۹
شابک۹۷۸-۹۶۴-۰۰-۰۱۱۸-۹