با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کابینه‌ها در ایران اثر محمود فاضلی بیرجندی

دانلود و خرید کتاب کابینه‌ها در ایران

از ۱۳۵۷ تا ۱۳۹۸ خورشیدی

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کابینه‌ها در ایران  نوشته  محمود فاضلی بیرجندی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کابینه‌ها در ایران

محمود فاصلی بیرجندی در کتاب حاضر درباره کابینه‌ها در ایران صحبت می‌کند. فهرست كابينه‌ها و مقامات هر كابينه معمـولا مـورد نیاز آن دسـته از كسانی قرار مي‌گيرد كه با تـاريخ سـر و كـار دارنـد؛ اعـم از كتـابخوانـان معمولی يا پژوهشگران. جای خالی چنـين فهرسـتی در در منابع تاریخی ديده شده و می‌‌شود.

این کتاب بیشتر جنبه اطلاعاتی دارد، از قبیل اسامی اشخاص و مسووليت وزارتی آنان به اضـافه چنـد نكته مثل تاريخ ولادت و مدرک تحصيلی، و مشی سياسی آنان. نام‌های اشخاص در این کتاب، تابع ترتيب الفبايی نام‌های وزارتخانه‌ها است و این ترتیب در همه کابینه‌ها رعایت شده است. اما جز نام‌هـای وزيـران در هر كابينه پاره‌ای نام‌های ديگر از صاحبان مناصب هـم آمده كه در پی هر كابينه آورده شده است. اين مناصـب و نـام‌هـا ديگـر تـابع ترتيب خاصی نيست. چون گردآوردن اين منصب‌ها، و پيرو آن، نام‌هـای كسانی كه در هر كابينه صاحبان آن منصب‌ها بوده‌اند به يكـسان ممكـن نشده است. اين است كه افزوده‌ها به دنبال كابينه‌ها، از ديگـر مناصـب و نام‌های صاحبان آن مناصب، تابع نظم خاصی نيست. 

خواندن کتاب کابینه‌ها در ایران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

علاقه‌مندان و پژوهشگران تاریخ و علوم سیاسی

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۵۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۷۴۲-۱۴-۵
تعداد صفحات۴۵۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۷۴۲-۱۴-۵