با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مشتری اثر محمدحسن جیگاره

دانلود و خرید کتاب مشتری

موفقیت در کسب و کار، بازاریابی، مشتری‌شناسی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مشتری  نوشته  محمدحسن جیگاره  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مشتری

کتاب مشتری، حاصل تجربیات مستقیم نویسنده کتاب محمدحسن جیگاره با همراهی گروهی از کسبه با تجربه است که عمری را در پیچ و خم‌های بازار گذرانده و گنجینه ارزشمند تجربه را در ذهن جمع‌آوری کردند و منتظر ماندند تا شاید بتوانند آنرا به نسل‌های بعد از خود انتقال دهند.

درباره کتاب مشتری

در این کتاب سعی بر آن بوده است که همه مطالب به‌صورت کاربردی از دید یک فروشنده بازبینی و دسته‌بندی گردد و همانند کتب دانشگاهی به دنبال تقسیمات ریز و تئوری محض نباشد. در عین حال، مطالب به گونه ای دسته بندی گردیده که با علم روز منافات نداشته و به عبارتی علم با تجربه در هم آمیخته تا بتواند با زبانی بسیار ساده وکاربردی برای خوانندگانش تبیین گردد. لذا اشخاصی که می خواهند مسیر فروشندگی را پیشه خود سازند؛ می‌توانند به راحتی هدف خود را اعم از کسب درآمد، انتخاب نوع مشتریان و آگاهی های مورد نیاز جهت توسعۀ فعالیت‌هایشان؛ در این کتاب جستجو نموده تا دچار صدمات کمتری در زمینه‌های اقتصادی گردند. به امید آنکه این کتاب بتواند چراغی روشن در راه کسانی که در آینده می‌خواهند برای خود شغلی انتخاب کنند، باشد.

خواندن کتاب مشتری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به کسب و کار موفق پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۴۲۰-۵
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۲۸۹-۴۲۰-۵