با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مقدّس زیر ذره‌بین

دانلود و خرید کتاب کتاب مقدّس زیر ذره‌بین

۲٫۷ از ۶ نظر
۲٫۷ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب مقدّس زیر ذره‌بین  نوشته  عباس  نیکزاد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کتاب مقدّس زیر ذره‌بین

عباس نیکزاد( -۱۳۳۷) دانشیار دانشگاه علوم پزشکی بابل است.

در بخشی از کتاب می‌خوانیم:

«انجیل به فرموده‌ قرآن، جهت هدایت بنی‌اسرائیل از جانب خداوند بر حضرت مسیح علیه السلام نازل شده است. آنچه که از قرآن استفاده می‌شود این است که اساس تعلیمات و رکن رسالت حضرت مسیح علیه السلام دو چیز بوده است: یکی احیای شریعت حضرت موسی و تأیید تورات. لذا از زبان حضرت عیسی مسیح علیه السلام می‌فرماید: «مصدقاً لما بین یدی من التوراة و لاحَلَّ لکم بعض الذی حرّم علیکم» یعنی عیسی به قوم بنی‌اسرائیل فرمود که من آمده‌ام تا تورات و شریعت حضرت موسی را تأیید کنم جز اینکه جهت تسهیل بر بنی‌اسرائیل برخی از مُحرّمات را حلال کرده‌ام. و دیگری بشارت آمدن پیامبر آخرالزمان یعنی حضرت محمد صلی الله علیه و آله. به تعبیر دیگر رکن رسالت حضرت مسیح این بوده است که اعلام کند که رسالت او جنبه‌ پیش‌قراولی و مقدّمی دارد برای پیامبری که بعد از او می‌آید و اوست که جهان باید در انتظار او باشد و اوست که شریعت اصلی و نهایی را خواهد آورد. به همین خاطر همان‌گونه که مسیحی‌ها نیز اعتراف دارند دوره‌ مأموریت حضرت مسیح برای ابلاغ رسالت بسیار کوتاه بوده است.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۱۲۵۶۹۸۰
۱۳۹۸/۰۸/۲۸

بسیار کتاب جامع البته سستی و بی سندی کتاب مقدس خیلی مشخص است کتاب خدا که نویسنده ایی غیر خدا دارد

m. yari
۱۳۹۵/۰۶/۲۵

خیلی ضعیف. 1: سردرگمی خود نویسنده. 2: تمامی استنادها بر اساس اعتقادات اسلامی. 3: به خاطر کمبود اطلاعات خوانندگان مسلمان با اطمینان حرفهای نویسنده را باور میکنند. 4: ضعف و تناقضات درونی مطالب حتی با خود اعتقادات اسلامی که در

- بیشتر
Negin Salimi
۱۴۰۰/۰۳/۰۱

پر از نقص و ایراد

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۶۰۷-۳
دسته بندی
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۱۲/۰۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۵۳۱-۶۰۷-۳