با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام اثر دیپاک چوپرا

دانلود و خرید کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام

کوانتوم و پیر نشدن

۱٫۳ از ۳ نظر
۱٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام  نوشته  دیپاک چوپرا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام

کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام، اثر دکتر دیپاک چوپرا، درباره‌ی موضوع جاودانگی و پیر نشدن صحبت می‌کند. موضوعی که سال‌ها است مردم در پی یافتن پاسخی برای آن هستند.

ذهن بی‌انتها، جسم پردوام را مهدی قراچه‌داغی به فارسی ترجمه کرده است. 

درباره‌ی کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام

کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام درباره‌ی کوانتوم و پیر نشدن است. موضوعی که سال‌هاست ذهن انسان‌های بیشماری را به خود درگیر کرده است و تا بحال راه و روش‌ها و نظریه‌های بسیاری نیز برای آن عنوان کرده‌اند. اما حقیقت امر در این است که تمام موجودات هستی، از یک فرمول پیروی می‌کنند. تولد، حفظ خودشان در زمانی معین و بعد نابودی. آیا راهی وجود دارد که انسان بتواند به آرزوی دیرینه‌ی خودش برسد و پیر نشود یا پیر شدن را به تعویق بیندازد؟ دکتر دیپاک چوپرا در کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام، موضوع پیرشدن را از جنبه‌های گوناگونی بررسی کرده است و حالا راهکارهایی که دارد را با ما درمیان گذاشته است.

خواندن کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

ذهن بی‌انتها، جسم پردوام برای تمام کسانی است که دوست دارند با آگاهی، در تمام مراحل زندگی‌شان قدم بگذارند و مسیرشان را با تمرین‌های متفاوت آگاهی بخش به انتها برسانند.

درباره‌ی دیپاک چوپرا

دیپاک چوپرا (Deepak Chopra) سخنران و نویسنده هندی-آمریکایی مشهور و محبوب جهان در زمینه بهبود عملکرد ذهن و بدن است. دیپاک چوپرا نویسنده کتاب‌های بیشماری در زمینه طب درمانی از طریق ذهن است. او در سال ۱۹۴۷ در دهلی نو هند متولد شد. چوپرا قبل از مهاجرت به ایالات متحده در سال ۱۹۷۰ توانست تا مقطع فوق دکترا در زمینه پزشکی داخلی و غدد در هند تحصیل کند. دیپاک چوپرا پس از ملاقات با ماهاریشی ماهش یوگی پایه گذار مدیتیشن متعالی که بیماری‌های مختلف را به کمک مدیتیشن و مراقبه درمان می‌کند، تصمیم گرفت بیمارستان نیوجرسی را ترک کند و شرکتی را در زمینه طب طبیعی تاسیس کند. به همین دلیل در اوایل دهه ۱۹۹۰، چوپرا از ماهاریشی جدا شد و به کالیفرنیا نقل مکان کرد،.

وی در کالیفرنیا در موسسه درمانی که بیماری‌های انسان را به کمک ذهن و افکارشان درمان می‌کرد مشغول به کار شد و در نهایت در سال ۱۹۹۶ تصمیم گرفت تا مرکز درمانی خود را افتتاح کند.

مهدی قراچه‌داغی

مهدی قراچه‌داغی، متولد سال ۱۳۲۶ در کاشان است. قراچه‌داغی مترجم کتاب‌های روان‌شناسی، تربیت کودک و نوجوان، کسب‌وکار، اقتصاد و رمان است. وی از سال ۱۳۵۱ ترجمه کتاب را آغاز کرده‌است و تا زمان نگارش این مقاله، ۵۱۰ عنوان کتاب را ترجمه کرده‌است، که از میان آن‌ها بیش از ۳۵۰ عنوان در حوزه روان‌شناسی بوده‌است.

بخشی از کتاب ذهن بی‌انتها، جسم پردوام

سه نیروی مهم بر زندگی انسان حاکمند: آفرینش، ادامه‌ی حیات و تباهی و نابودی. این عرصه در طول عمر سلول‌ها، ستاره‌ها، درختان، گیاهان و کهکشان‌ها وجود دارند. زیرا هرشکلی باید به وجود آید، حفظ شود و از بین برود. با آنکه هر حیطه‌ی حیات از ترادفی در طول زمان پیروی می‌کند، این سه نیرو به صورتی همزمان با یکدیگر وجود دارند. ژن‌ها هر موجود زنده، شامل تولید سلول‌های جدید، حفظ این سلول‌ها در زمانی معین و نابود شدن آن‌ها می‌شود. تا راه را برای نسل بعدی بافت‌ها باز نگه دارد. این سه هوش واقع در یک هوش، همان چیزی است که شما می‌خواهید بر آن تاثیر بگذارید.

فهرست

سرزمین بدون پیر

تمرین،‌ تفسیر دوباره‌ی جسم

پیر شدن و آگاهی

پیر نشدن را بیاموزیم

آغاز بیداری

تمرین، استفاده از نیروی آگاهی

غلبه بر پیری

چین و چروک در میدان کوانتوم

جریان هوش، حفظ تعادل زندگی

درمان نامرئی، پیر شدن، استرس و ریتم‌های بدن

درایت نامطمعنی

عمر پاینده

صد ساله‌های جوان، درسی که از پیرها میاموزیم

عمر نامحدود، آینده‌ی عمر طولانی

اسرار عمر دراز

دم حیات

شکستن طلسم مرگ

متابولیسم زمان

طلسم فناپذیری، غلبه بر توهم مرگ

تمرین، راه بی‌انتها

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۴۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۱۹-۶۹-۲
تعداد صفحات۴۴۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۲۱۹-۶۹-۲