دانلود و خرید کتاب سحر و جادو در سده‌های شانزدهم و هفدهم اروپا جفری اسکار ترجمه حسن جزایری
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب سحر و جادو در سده‌های شانزدهم و هفدهم اروپا اثر جفری اسکار

کتاب سحر و جادو در سده‌های شانزدهم و هفدهم اروپا

معرفی کتاب سحر و جادو در سده‌های شانزدهم و هفدهم اروپا

کتاب سحر و جادو در سده‌های شانزدهم و هفدهم اروپا نوشته‌ جفری اسکار، جان کالو است که با ترجمه حسن جزایری منتشر شده است. این کتاب به بخش جذاب و عجیبی از تاریخ اروپا می‌پردازد.

درباره کتاب سحر و جادو در سده‌های شانزدهم و هفدهم اروپا

در سرآغاز هزاره سوم، باور به درستی و ثمربخشی سحر و افسون دیگر بخشی از خط فکری تمدن غرب نیست. امروزه با وجود علاقه به جنبش خدانشناسی مدرن، تصاویر جادوگران و شعبده‌بازان، لااقل برای بسیاری از مردم از صحنه ملی غایب است و فقط به کتاب‌های داستان تعلق دارند. به‌هر روی، این مطلب همیشه صادق نبوده و حتی هم‌اکنون در بخش‌هایی از غرب که تکنولوژی نتوانسته است بر روند کشاورزی سنتی پیروز شود یا عدالت اجتماعی و رفاه مادی را تضمین کند، اعتقاد به جادو هنوز پا برجاست که مثال‌های آشکار و قابل ملاحظه‌ای دارد با آنچه اروپاییان در ابتدای دوران جدید به آن باور داشتند.

 این امر حاکی از آن است که در تاریخ جادو پروری در اروپا هنوز چیزهایی به‌ویژه غم‌انگیز و اندوهبار وجود دارد. در زمان حدود ۲۰۰ سال که از اواخر سده پانزدهم آغاز شد، تعداد فراوانی از مردم که بیشتر آنها زن بودند، به اتهام جادوگری تحت پیگرد قرار گرفتند. حدود ۴۰۰۰۰ نفر از آنها به اعدام به شیوه زنده‌سوزی، دار زدند یا با شمشیر جلاد محکوم شدند، در حالی‌که تعداد نامعلومی از قربانیان دیگر از سوی همسایگان خود به تحمل نوعی کیفر محکوم شدند بدون اینکه نقشه‌ای از پیش داشته باشند، از قبیل یورش همگانی، حلق‌آویزی (بدون محاکمه) و طرد از جامعه.

این کتاب به تاریخ عجیب جادوگری در جهان می‌پردازد.

خواندن کتاب سحر و جادو در سده‌های شانزدهم و هفدهم اروپا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ جهان پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۷۷۱٫۶ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۱۱۱ صفحه

حجم

۷۷۱٫۶ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۳

تعداد صفحه‌ها

۱۱۱ صفحه

قیمت:
۳۲,۰۰۰
تومان