با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تاریخ پیدایش علوم جدید در اروپا

دانلود و خرید کتاب تاریخ پیدایش علوم جدید در اروپا

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تاریخ پیدایش علوم جدید در اروپا  نوشته  پائولو روسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تاریخ پیدایش علوم جدید در اروپا

تاریخ پیدایش علوم جدید در اروپا اثری از پائولو روسی است که با ترجمه بهاءالدین بازرگانی گیلانی در مجموعه علم‌شناسی انتشارات سروش به چاپ رسیده است.

 درباره کتاب تاریخ پیدایش علوم جدید در اروپا

 پائولو روسی استاد فقید تاریخ علم دانشگاه فلورانس و عضو فرهنگستان ملی تیزبینان ایتالیا در این کتاب حاصل چهار سال بررسی‌های خود درباره برخی از موضوعات انقلاب علمی همراه با آخرین اصلاحات مورد نظرش را معرفی کرده است. او با قلمی گیرا و پخته بسترهای اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی تحول علوم نوین در فاصله تقریبا دو سده سرنوشت‌ساز از تاریخ اروپا منتهی به پایان قرن هفدهم را در این اثر تشریح می‌کند.

این کتاب یکی از پانزده اثری است که در دو دهه گذشته پنج ناشر اروپایی در پیوند با یکدیگر تحت عنوان مجموعه احداث اروپا منتشر کرده‌اند و تاریخ اروپا را از جنبه‌های مختلف و از آنها مهم‌تر از منظری جدید و متفاوت به قلم ۱۵ مورخ و جامعه‌شناس ممتاز غربی به سرپرستی ژاک لو گوف، مورخ فرانسوی تشریح می‌کنند.

 خواندن کتاب تاریخ پیدایش علوم جدید در اروپا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مطالعه این اثر را به همه علاقه‌مندان به مباحث فلسفی، چه اهل فلسفه ناب یا فلسفه‌های مضاف و نیز سیاست‌گذاران حوزه اموزش علوم و فنون کشور و مدیران صنایع پیشنهاد می‌کنیم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۳۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۶۹۵-۸
تعداد صفحات۵۳۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۰۶۹۵-۸