با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چهل حدیث در فضیلت نماز

دانلود و خرید کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز  نوشته  محمد جواد گودینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز

کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز نوشته محمدجواد گودینی، شامل حدیث‌هایی از پیامبر و امامان از نماز، جایگاه والای آن و اهمیت نماز است. 

درباره‌ی کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز

نماز یکی از مهم‌ترین فرایضی است که بر مسلمانان واجب شده است. در حقیقت نماز مانند یک چشمه از آب حیات است که هرانسان در طول روز، پنج‎بار از آن می‌نوشد و با این‌حال هرگز سیراب نمی‌شود چراکه فضل و عظمت آن را انتهایی نیست. پس از توحید چیزی از فرایض الهی به جایگاه نماز نمی‌رسد. حضرت محمد (ص) حضرت علی (ع) و امامان درباره‌ی نماز حدیث‌هایی زیبا دارند که از اهمیت آن می‌گوید. 

محمدجواد گودینی در کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز، به جمع‌آوری این احادیث پرداخته است و ضمن ارائه‌ی یک توضیح مختصر درباره‌ی هرکدام، متن حدیث به عربی و ترجمه‌ی آن به فارسی را هم نوشته است.  

کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید که درباره‌ی فضیلت‌های نماز از نگاه حضرت محمد و امامان بدانید، کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چهل حدیث در فضیلت نماز

امیر مومنان امام علی بن أبی طالب (ع) که از عابدترین مردانی است که روزگار به خود دیده و کسی در عبادت پروردگار متعال، به او (ع) نرسیده و نخواهد رسید، در حدیثی کوتاه و پرمعنا در اهمیت نماز چنین فرموده است:

من شما را به نماز سفارش می کنم. نماز ستون دین و موجب استحکام، قوام و پایداری اسلام است؛ پس از آن غفلت مکنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
tamana 2007
۱۳۹۹/۰۸/۰۷

خوب

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۶۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۵
شابک‫۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۰۵-۸‫‫‫
تعداد صفحات۶۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۵
شابک‫۹۷۸-۶۲۲-۲۰۹-۴۰۵-۸‫‫‫