ارزیابی تناسب شغلی ۳

دانلود و خرید کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۳

کتاب جامع آمادگی آزمون ارتقاء و بورد

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۳  نوشته  پریسا فاضل کیا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۳

کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۳ به آسیب ترجمه دکتر پریسا فاضل‌کیا و مریم شفاعت مجموعه‌ای کامل از اطلاعات مربوط به ارزیابی تناسب شغلی است. کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۳ شامل خلاصه درس و مجموعه سوال‌های آزمون است.

درباره کتاب  ارزیابی تناسب شغلی ۳ 

مؤسسه رزیدنت‌یار، حامی و پیشرو در نظام کمک آموزشی پزشکی کشور به سبک نوین و مطابق با آخرین پیشرفت‌های آموزشی در حیطه پزشکی است. در این کتاب اطلاعات جامع و طبقه‌بندی شده را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد تا خواننده با استفاده از کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۳ با صرفه‌جویی در زمان و انرژی اطلاعات یک‌پارچه و کاملی از مباحث به‌دست بیاورد و بتواند در کم‌ترین زمان ممکن بیش‌ترین و با کیفیت‌ترین یادگیری را داشته باشد. در کتاب ارزیابی تناسب شغلی۳ مباحث با رفرنس و جزئیات در اختیار خواننده قرار گرفته است.

خواندن کتاب ارزیابی تناسب شغلی ۳ را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

مطالعه کتاب ارزیابی تناسب شغلی۳ برای کسانی که قصد شرکت در آزمون‌های رزیدنتی یا بورد تخصصی دارند پیشنهاد می‌شود زیرا کمک می‌کند اطلاعات را به‌صورت طبقه‌بندی شده و با صرفه‌جویی در زمان یادبگیرند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۸-۲
دسته بندی
تعداد صفحات۸۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۰۸,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۵/۲۰
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۸۷۴-۱۸-۲